Apple aj naďalej pokračuje vo svojej iniciatíve preraziť vo sfére streamovacích služieb, čo sa mu darí stále viac a viac. Kvantitou obsahu zatiaľ nemôže konkurovať velikánom ako Netflix, HBO Max alebo Prime Video. Téma kvality je však iná pesnička.

Gigant z Cupertina tento týždeň zverejnil čísla, ktoré poukazujú na doterajšie úspechy služby Apple TV+.

Filmy a seriály z vlastnej produkcie sa dočkali 389 nominácií na rôzne ocenenia, z čoho až 112 skončilo víťazne. Toto číslo je viac než obdivuhodné vzhľadom na to, že služba od svojho debutu funguje len necelé dva roky.

TV

Spomedzi posledných víťazných niominácií môžeme spomenúť komediálny seriál Ted Lasso, ktorý získal cennú sošku Peabody Award. Cene Critics Choice Real TV Award sa nevyhla show The Oprah Conversation a dokuséria 1971: The Year That Music Changed Everything.

V porovnaní s Netflixom je Apple TV+ však stále ešte v plienkach. Konkurenčná streamovacia služba sa venuje originálnemu obsahu už od roku 2013, čo jej dáva pred Apple TV+ ohromný náskok.

Apple sa zaviazalo, že v budúcnosti bude čím ďalej, tým viac tlačiť do tvorby originálneho obsahu. Ako vnímate kvalitu seriálov služby Apple TV+ vy? Podeľte sa s nami o svoje názory a postrehy v sekcii komentárov.

Prečítajte si tiež  Kúpte si AirPods Max s extrémnou zľavou. Užite si maximálny zážitok z hudby s výrazným cenovým zvýhodnením
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.