Premiéra novej série obľúbeného seriálu „Ted Lasso“ je naplánovaná na 23. júla. Pozrite si jej oficiálnu upútavku zverejnenú na YouTube kanále služby Apple TV+.

Prvá séria získal niekoľko ocenení, vrátane Zlatého glóbusu, ktorý sa na svoje konto pripísal predstaviteľ Teda Lassa, Jason Sudeikis. Druhá séria bude pozostávať z 12 epizód a prvý diel uvidíme už o mesiac.

- Reklama -

Ďalším úspešným seriálom na platforme Apple TV+ je The Morning Show, ktorej pokračovanie príde 17. septembra. Taktiež nemôžeme zabudnúť na „SEE„, ohľadom ktorého ale zatiaľ nemáme presnejšie informácie.

Napíšte nám do komentára, či ste si obľúbili seriál „Ted Lasso“ alebo vás táto komédia vôbec nebavila. My len doplníme, že samotní predstavitelia služby Apple TV+ boli prekvapení, aký úspech napokon dosiahli.

Tréner amerického futbalu z Kansasu, povolaný do Anglicka, si získal srdcia miliónov divákov po celom svete. Ak teda nemáte žiaden seriál a chcete si pozrieť niečo nové, Ted Lasso je skvelá voľba!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.