Ak sledujete dianie okolo spoločnosti Apple, určite vám neuniklo, že tento technologický gigant naplánoval na 18. októbra event s názvom „Unleashed“, na ktorom nám predstaví MacBook Pro so 14″ a 16″ displejom.

To však zrejme nie je všetko. Podľa zahraničnej internetovej stránky Macrumors sa môžu zákazníci tešiť aj na tretiu generáciu základných slúchadiel AirPods, ktoré boli po prvýkrát predstavené v roku 2016 a menšou obmenou prešli v roku 2019.

Správy pôvodne uvádzali, že bezdrôtové slúchadlá budú uvedené po boku iPhonu 13 a Apple Watch Series 7 ešte na minulom septembrovom evente. To sa ale nestalo a Apple uprednostnilo iPad mini 6. generácie, ktorý sme mali vidieť až neskôr. No a nakoľko bude event Unleashed posledným v tomto roku, je skoro isté, že nové AirPods skutočne prídu už 18. októbra.

Čo ponúknu AirPods 3. generácie? 

Toto je skutočný dizajn AirPods 3. generácie
Zdroj: Gizmochina

Ich dizajn bude podobný ako majú AirPods Pro, avšak zákazníci sa nemajú dočkať silikónových štupľov do uší. AirPods 3. generácie sa bude stále držať štandardného a menej pohodlného plastového riešenia.

Prečítajte si tiež  Recenzia iPhone 13 Pro: Skutočný profesionál telom i dušou

Na koniec spomenieme, že nový MacBook Pro 14″ a 16„, ktorý príde po boku ďalších AirPods dostane prepracovaný dizajn a mini-LED displej so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Tešíť sa však môžeme aj na ARM čip Apple M1X, 16 GB RAM či 512 GB základné úložisko.

Do zariadenia si budete môcť pripojiť väčšie množstvo konektorov či SD kariet. Apple opäť opustí čistý „USB-C“ dizajn a začne sa sústrediť na maximálnu využiteľnosť. Dajte nám vedieť do komentára, či sa už na tento nový počítač alebo slúchadlá AirPods tešíte. Sme zvedaví na všetky vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -