Apple uvedie svoju náhlavnú súpravu Vision Pro na trh už o niekoľko mesiacov. Okrem zaujímavých možností v oblasti multimédií ponúkne niekoľko vychytávok, vďaka ktorým vás presunie na úplne iné miesto, no pritom zachová základné rozhranie systému.

O jeden z takýchto zážitkov sa podelil vývojár M1Astra v príspevku na svojom Twitteri/X. Tester vo svojom videu ukázal, ako je možné zmeniť prostredie, v ktorom sa nachádzate a zároveň vidieť rozhranie aplikácií v rôznych scenériách. Prostredím pre tento test sa stal zasnežený park Yosemite, podľa ktorého bol svojho času pomenovaný jeden zo systémov macOS.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Rovnako ako môžete mať rozdielne tapety pre Mac a iPad, tak si budete môcť nastaviť pracovné prostredie pre súpravu Apple Vision Pro. Video je len 2D ukážkou toho, čoho je headset schopný pri plnohodnotnom 3D zobrazení, keď ho máte na očiach.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto revolučnom produkte, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme ho rozobrali do najpodrobnejších detailov.

Prečítajte si tiež  Apple zapracuje na najväčšom negatíve Apple Vision Pro: Firma sa inšpiruje konkurenčným Meta Quest

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -