Len pred pár minútami sme zverejnili informáciu, že spoločnosť Apple vydala iOS 14.0.1. Súčasne s ním sa dočkali aj ostatné operačné systémy. Patrí sem iPadOS 14.0.1, tvOS 14.0.1, watchOS 7.0.1 a macOS 10.15.7. Pokiaľ ich vaše zariadenia podporujú, s inštaláciou nečakajte.

Malé aktualizácie, ktoré riešia prvotné problémy

Ešte predtým ako začneme, radi by sme vás upozornili na fakt, že sa nejedná o veľké a zásadné vylepšenia. Naznačuje to už samotný názov aktualizácie, ktorý je označený ako „X.0.1“.

Na niektorých zariadeniach sa ale zrejme objavujú také chyby, ktoré bolo potrebné okamžite vyriešiť. Apple testuje aj iOS 14.2, no jeho vydanie je v nedohľadne.

Update má na jednotlivých produktoch cca 100-300MB (záleží aj od konkrétneho zariadenia). Nainštalujete si ho štandardným spôsobom (alebo to zvládne automaticky aj sám).

Ak si nie ste novinkou celkom istí, máte naše odporúčanie. Takáto aktualizácia môže softvér iba opraviť. Za žiadnych okolností ho nezhoršuje.

Váš iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV alebo Mac budú fungovať o niečo lepšie ako predtým. Pokiaľ už máte príslušný update na svojom zariadení, napíšte nám do komentára, aké zmeny ste postrehli.

Prečítajte si tiež  Do Severnej Kórey poslal AirTag - vďaka tomu odhalil, ako ho po celý čas zavádzala spoločnosť DHL
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.