Ako sme už avizovali pred pár dňami, spoločnosť Apple vydala kandidátske verzie nových jablkových systémov. Netrvalo dlho a aktualizácia sa dočkala ostrého štartu aj pre verejnosť, mimo beta testovania. iOS 15.5 je odteraz dostupná pre všetkých používateľov, no žiadne fantastické novinky nečakajte.

Prečítajte si tiež  iOS 16 a iPadOS 16: dátum predstavenia, podporované zariadenia a všetky očakávané novinky (aktualizované 18. 5. 2022)
Nová aktualizácia pre iPhone sa zameriava skôr na bug fixy, ako na nové funkcie. Sympatických zmien sa však dočkala aplikácia Podcasty, ktorej sme sa venovali aj v samostatnom článku.
Zdroj: Apple

iOS 15.5 prináša nasledujúce vylepšenia a opravy chýb:

  • •Služba Apple Podcasts obsahuje nové nastavenie, ktoré umožňuje obmedziť epizódy uložené v iPhone a automaticky mazať staršie epizódy.
  • •Oprava problému, v dôsledku ktorého mohli zlyhať automatizácie domácnosti aktivované príchodom alebo odchodom ľudí.

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Apple.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -