Spoločnosť Apple je v rámci podpory skutočný trhač rekordov, čo potvrdzuje aj nový update systému iOS. Hoci sa niektoré iPhony museli s podporou najnovšej aktualizácie iOS 17 rozlúčiť, gigant z Cupertina ich rozhodne nehádže do starého železa.

Jablková spoločnosť dnes preto vydala nové verzie softvérov iOS 16.7.1 a iPadOS 16.7.1, ktoré si môžu stiahnuť užívatelia iPhonov a iPadov, ktoré nie sú kompatibilné s najnovším iOS 17. Túto aktualizáciu si môžu nainštalovať aj používatelia, ktorí sa rozhodli zotrvať na staršom operačnom systéme.

Nový softvér je dostupný štandardne v Nastaveniach, v menu Aktualizácia softvéru. Keďže už je nejaký ten piatok k dispozícii iOS 17, aktualizácie iOS 16 sa zameriavajú na zlepšenie zabezpečenia a výkonu. Nové funkcie sa budú objavovať už iba v rámci cyklu iOS 17.

iOS 16.7.1 opravuje ten istý problém s jadrom, ktorý spoločnosť Apple napravila minulý týždeň v iOS 17.0.3. Okrem toho sa v aktualizácii nachádzajú aj iné bug fixy a opravy, ktoré mohli viesť k spomaleniu alebo nesprávnemu výkonu zariadenia.

iOS 17 súhrn noviniek
Zdroj: Apple

Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej veľkej aktualizácii iOS 17, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli a podrobne rozobrali všetky novinky.

Prečítajte si tiež  Toto je 10 najväčších noviniek v iOS 17

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -