Hoci je oficiálne spustenie ostrých aktualizácií nových jablkových systémov ešte stále ďaleko, predsa sa máme na čo tešiť. Spoločnosť Apple dnes sprístupnila tretie verejné beta verzie iOS 15.6 a iPadOS 15.6. Čoskoro by sme sa mali dočkať aj verejného beta testovania nových systémov iOS 16 a iPadOS 16, ktoré sa nám predstavili počas WWDC 2022.

Prečítajte si tiež  Always-on displej už funguje aj v iOS 16. Ako je to možné?

Beta verzie iOS a iPadOS 15.6 si môžete stiahnuť cez internet po nainštalovaní príslušného profilu z oficiálnej webovej stránky spoločnosti Apple pre beta testovanie do iPhonu alebo iPadu s názvom Apple Beta Software Program.

Vo vývojárskych beta verziách iOS 15.6 a iPadOS 15.6 neboli nájdené žiadne nové funkcie čo naznačuje, že ide o menšiu aktualizáciu zameranú predovšetkým na opravy chýb a zdokonalení zabezpečenia systému. Spoločnosť Apple zatiaľ neposkytla žiadne informácie o vydaní.

Zdroj: Apple

Systémy iOS 15.6 a iPadOS 15.6 budú pravdepodobne jedny z posledných aktualizácií systémov iOS 15 a iPadOS 15, keďže v najbližších mesiacoch spoločnosť Apple začne pomaly ale isto prechádzať na aktualizácie novej generácie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -