Minulý rok bola konferencia WWDC 2021 tak trochu suchá a „o ničom“. Spoločnosť Apple si však zobrala kritiku ku srdcu a na WWDC 2022 nám naservírovala také novinky, z ktorých nám miestami padala sánka.

Samozrejme, nedovolíme si tvrdiť, že tento event bol tým najlepším v histórii spoločnosti, no veríme, že s nami budete súhlasiť keď napíšeme, že sa zaručene zaradil medzi najvydarenejšie za uplynulé roky.

WWDC 2022 totiž neobsahovala len nabitý softvér ako iOS 16 či novú generáciu futuristického CarPlay.

Na evente sme tiež videli aj hardvér, a to konkrétne nový MacBook Air a MacBook Pro 13″, v ktorých útrobách sa nachádza nová generácia čipu M2, nahrádzajúca vôbec prvé ARM riešenie spoločnosti Apple, procesor M1 z roku 2020.

Ak vám toto stačilo ako krátky slovný teaser na takmer dvojhodinovú udalosť a nemáte čo na robote, pozrite si záznam, ktorý je dostupný na konci článku. Budeme tiež radi, keď nám napíšete svoj názor na tohtoročnú WWDC 2022, na ktorú sa my pozeráme veľmi kladne. Možno bude úplne iný (✌️).

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Na týchto iPhonoch s výrezom vám iOS 16 neukáže percentuálny stav batérie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -