Okrem novej developerskej aktualizácie pre systémy iOS 15.1 a iPadOS 15.1 sa Apple postaralo aj o vydanie updatu beta verzie pre watchOS 8.1. Tá ja rovnako dostupná zatiaľ iba pre vývojárov, no už čoskoro vyjde aj pre ostatných užívateľov, ktorí sú zapojení do testovania v rámci Apple Beta programe.

V novej beta verzii sa žiadne nové funkcie neukázali, rovnako ako tomu bolo pri predchádzajúcej dvojici updatov. Nová beta prináša pravdepodobne iba riešenia problémov a niekoľko bug fixov. Problém s odomykaním iPhonov prostredníctvom hodiniek Apple Watch bol vyriešený aktualizáciou iOS 15.0.1.

WatchOS 8 novinky - WWDC 2021

Pre verejnosť je momentálne dostupná druhá beta verzia 8.1, ktorú si môžete stiahnuť cez oficiálny Apple Beta Software Program cez svoj iPhone na tomto odkaze. Po prihlásení/registrácii je nutné vybrať profil prislúchajúci konkrétnej beta verzii systému a následne spustiť inštaláciu klasickým spôsobom v Nastaveniach v apke Watch.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo novú betu iOS 15.1 a iPadOS 15.1 pre vývojárov

Ak sa rozhodnete pre inštaláciu, uistite sa že sú vaše Apple Watch nabité aspoň na 50% a pripojené k nabíjačke. Hodinky musia byť taktiež v blízkosti iPhonu, cez ktorý nový softvér inštalujete.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -