Spoločnosť Apple celkom nečakane oznámila, kedy spustí predobjednávky na nové Apple Watch Series 7. Tie si budete môcť „rezervovať“ už v tento piatok, 8. októbra pričom predaj bude spustený presne o týždeň neskôr 15. októbra.

Aj keď technologický gigant predstavil Apple Watch Series 7 po boku iPhonu 13 či iPadu mini ešte v polovici septembra, pri hodinkách sa na internetovej stránke objavili iba informácie, ktoré nám naznačovali, že na trh prídu neskôr na jeseň.

- Reklama -

Dôvodom je pravdepodobne meškajúca výroba alebo neskoré dokončenie tohto modelu, čomu sme sa venovali v tomto článku.

Čo prinesú Apple Watch Series 7? 

Po technickej stránke nie je medzi Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7 príliš veľa rozdielov. Zdieľajú totiž rovnaký dizajn, vnútornú hardvérovú platformu a samozrejme senzory. Ak však máte radi väčšie displeje, novinka sa vám určite zapáči. Jej uhlopriečky totiž výrazne narástli.

Okrem iného prináša tiež zvýšenú odolnosť voči vode WR50 ako aj lepšiu certifikáciu voči prachu IP6X. Akýchkoľvek poškodení počas adrenalínových športov sa teda nemusíte obávať. Dopomôže tomu aj odolnejšie ochranné sklíčko.

No a hoci Apple oznámilo, kedy bude svoje Apple Watch Series 7 predávať, stále sme sa nedočkali ďalších detailov, týkajúcich sa tohto modelu. Vieme síce, že má v prípade lacnejšej verzie štartovať na úrovni 399 $ (cca 429 €) no to je úplne všetko.

Počkajme si teda ešte niekoľko dní, kým budeme poznať všetky skutočnosti. Dajte nám zároveň vedieť do komentára, či si Apple Watch Series 7 plánujete kúpiť alebo vás tento model vôbec nezaujal. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -