Najstaršie podporované hodinky sa dočkali dôležitej aktualizácie. Ako iste viete, Apple Watch Series 3 prestali fungovať správne po prechode na watchOS 7. Jeho posledná verzia, určená výhradne pre tento model (7.0.3), dáva všetko do poriadku. Teda aspoň dúfame že dáva…

watchOS 7.0.3 pre Apple Watch Series 3

K celej problematike som sa nedávno vyjadril v dosť kritickom článku. Aj keď sa našli čitatelia, ktorým Apple Watch Series 3 fungovali bez problémov, do redakcie nám prišlo obrovské množstvo správ, podnetov a dotazov, týkajúcich sa najrôznejších chýb a bugov.

Hodinky Apple Watch Series 3 sa s najnovším systémom neustále reštartovali, prehadzovali ciferníky, vybíjala sa batéria, sekali a v neposlednom rade „blbli“ v súvislosti s GPS. Opraviť to mala aktualizácia 7.0.2 (pre všetky modely), ktorá vyšla 12. októbra. Počas jedného týždňa testovania som pocítili viacero pozitívnych zmien, no všetko určite neopravila. Snáď na tretí pokus.

watchOS 7.0.3 si sľubuje nápravu všetkých chýb, ktorými trpel najstarší model v ponuke. Aktualizácia by mala pomôcť každému. Ak teda máte možnosť, určite s ňou neváhajte ani minútu. Horšie to už nebude (hádam 🙂 ). Ja sám ju práve inštalujem a prvé postrehy sa s vami podelím v dohľadnej dobe.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k vášmu iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%.

Do komentára mi napíšte, ako funguje táto aktualizácia u vás. Všimli ste si po jej inštalácii nejaké pozitívne zmeny alebo ostalo (zatiaľ) všetko po starom?

Prečítajte si tiež  iOS 14 dostal notifikáciu, ktorú ocenia majitelia Apple Watch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.