Už čoskoro by sme sa mali dočkať hneď niekoľkých aktualizácií, v ktorých dorazia vítané funkcie a zmeny naprieč všetkými jablkovými systémami. Na zozname nechýba ani watchOS 8.5, ktorý sa posúva do ďalšej vlny beta testovaní.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 (2022): Uvidíme konečné nový dizajn s plochými hranami?

Nový systémový build s označením 19T5238a prichádza len niekoľko týždňov po oficiálnom spustení watchOS 8.4.2. Na rozdiel od ostatných operačných systémov neprináša watchOS 8.5 žiadne zásadné zmeny.

V roku 2022 sme sa tak prakticky ešte stále nedočkali žiadnej novej vychytávky ani funkcie, ktorá by výrazne ovplyvnila používanie hodiniek. Opravená bola jedine chyba, ktorá bránila dobíjaniu Apple Watch pomocou niektorých nabíjačiek od výrobcov tretích strán. Uvidíme, či nám ostrá verzia watchOS 8.5 prinesie aj nové funkcie alebo sa dočkáme iba systémových opráv a bug fixov zabezpečenia.

Watch Face WatchOS 8

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -