Apple sa v dávnej minulosti zameriavalo na predstavenie čisto jedného univerzálneho zariadenia, ktoré bolo určené širokému publiku používateľov. Neskôr však spoločnosť prišla na to, že musí začať individualizovať aby sa lepšie prispôsobila zákazníkom.

Dnes máme k dispozícii napríklad iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Vedeli ste ale o tom, že firma takto rozmýšľala aj pri inteligentných hodinkách Apple Watch?

Obrázky loga zachytávajúceho nápis „Apple Watch Pro“ unikli na internet počas včerajšieho dňa a zdá sa, že firma sa skutočne pohrávala s myšlienkou predstaviť Apple Watch „Pro“ so špičkovými funkciami a hodnotnejším vypracovaním.

Logo ani zďaleka nie je nové 

Samotné logo objavil YouTube kanál Apple Demo v systémových súboroch staršej „prezentačnej jednotky“, ktorá sa nachádzala v kamenných pobočkách Apple Store.

Okrem nápisu „Apple Watch Pro“ sa tu vyskytli aj nápisy „Apple Watch Sport“ a „Apple Watch Edition„. Druhý menovaný sa dostal do predaja avšak v súčasnosti už v ponuke nefiguruje.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy Watch 4 si na tréningy nekupujte. Apple Watch Serie 7 sú oveľa presnejšie

Ako uvádza portál AppleInsider, Apple podľa všetkého experimentovalo s viacerými alternatívami názvov ešte v rokoch 2014 a 2015, keď sa do predaja chystala úplne prvý generácia Apple Watch.

Samotný súbor, ktorý môžete vidieť na obrázkoch v tomto článku mal byť vytvorený vo februári 2015 a teda 2 mesiace pred oficiálnym začatím predaja prvých inteligentných hodiniek od Apple.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -