Úniky informácií sa nevyhli ani dnešnému dňu. Tentokrát sa o ne postaral osvedčený leaker L0vetodream. Podľa jeho zdrojov sa Apple Watch Series 6 dočkajú nového farebného prevedenia. Okrem iného by mohli podporovať rýchlo-nabíjanie.

Modré Apple Watch Series 6?

Konferencia klope na dvere. Apple Watch Series 6 dostanú niekoľko menších upgradov. Najnovšia špekulácia naznačuje príchod nového farebného prevedenia. Dávalo by zmysel.

Leaker L0vetodream sa vyjadril, že v tomto smere môžeme očakávať prekvapenie, no neupresnil aké. Farba je teda tajomstvom. Pokiaľ sa však trochu zamyslíme, najviac by nám dávala zmysel modrá. Prečo?

iPhone 12 Pro má dostať exkluzívne prevedenie „Navy Blue“. Po roku tak nahradí „Midnight Green“. Samotná konferencia má výrazne modré logo (vo viacerých odtieňoch). Firma sa teda môže uberať novým dizajnovým smerom.

Aby toho nebolo málo, leaker tiež informoval, že jeden z produktov (nebol špecifikovaný) získa rýchle nabíjanie. Pokiaľ vezmeme do úvahy, že WatchOS 7 dostal nové možnosti sledovania spánku, mohlo by sa jednať o Apple Watch Series 6.

Hodinky musíme odkladať na nabíjačku oveľa častejšie ako predtým (aby sme ich mohli používať aj v noci). Takáto inovácia by zabezpečila „doplnenie“ šťavy z 20% na cca 80% behom niekoľkých minút (bez zásadného poškodenia akumulátora).

Ako sme však uviedli na začiatku, stále ide len o špekuláciu a na finálne technológie si budeme musieť počkať. Apple nám ukáže nové produkty už 15. septembra (v utorok). Celý event budeme samozrejme sledovať. Tešíte sa?

zdroj

Prečítajte si tiež  Návod - Nastavte si miesto pre uložené súbory zo Safari v iOS 13
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.