Už o niekoľko dní sa popri nových iPhonoch 14 predstavia aj hodinky Apple Watch Series 8. Vzhľadom na tento fakt sa spoločnosť Apple rozhodla označiť vo svojom online obchode súčasnú generáciu hodiniek ako nedostupnú. K dispozícii je len niekoľko modelov a špecifických konfigurácií. Jablková firma začala s vyprázdňovaním naskladnených zásob, aby mohla čím skôr vybavovať predobjednávky na novú generáciu, ktorá sa dostane do predaja snáď už o niekoľko týždňov.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 prinesú ďalšie farebné prevedenie. Žiadna závratná novinka to však nebude

Ak plánujete kúpu nových hodiniek Apple Watch, určite sa s tým neunáhlite. Nadchádzajúci modelový rad Apple Watch Series 8 má doraziť s niekoľkými vychytávkami, ktoré ešte viac umocnia zážitok z používania smart hodiniek od Apple. Okrem zmeny dizajnu by sme sa mali dočkať aj nových senzorov pre lepšie meranie spánku, pohybovej aktivity a všeobecných zdravotných funkcií a samozrejme nového čipu S8.

Na strane druhej, pokiaľ si viete odpustiť niektoré super-moderné technológie a uspokojíte sa aj so starším hardvérom, Apple Watch Series 7 môžete v 41 mm verzii kúpiť už od 360 eur a v 45 mm od 385 eur.

Plošná nedostupnosť aktuálnych hodiniek Apple Watch prichádza len niekoľko dní pred tým, ako spoločnosť Apple výrazne rozšíri svoj rad hodiniek. Gigant z Cupertina má v pláne uviesť hneď trojicu modelov v zastúpení Apple Watch Series 8, Apple Watch SE 2 a odolnejšie Apple Watch Pro pre športových nadšencov. Nové zariadenia nám Apple predstaví už 7. septembra, tak si to rozhodne nenechajte ujsť.

Apple Watch Series 8 svetapple dizajn redner unik touch id
Zdroj: Twitter / Volodyk Design

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -