Presne podľa očakávaní. Spoločnosť Apple zverejnila oficiálnu poznámku pre média, ktorá nás všetkých pozýva na virtuálnu konferenciu. Počas tohto eventu uvidíme iPhone 14 / iPhone 14 Pro a Apple Watch Series 8. Udalosť sa bude konať 7. septembra o 19:00 hodine nášho času a to formou netradičnej prezentácie.

Novinári boli totiž pozvaní priamo do Apple Parku, konkrétne do budovy Steve Jobs Theatre, kde sa odohrá celá udalosť. Nepôjde však o klasickú akciu spred pandemických čias, kedy sa na pódiu vystrieda niekoľko rečníkov.

Pozvánka na predstavenie iPhonu 14
Zdroj: Apple

Celý event bude prebiehať rovnako ako WWDC 2022, čo znamená, že najskôr by si mali novinári pozrieť videonahrávku a potom dostanú fyzický prístup ku jednotlivým produktom, aby si ich mohli natočiť a vyskúšať vo vlastných rukách.

Všetko by navyše malo prebiehať v rámci prísnych pandemických „COVID opatrení“.

Čo nám Apple predstaví 7. septembra? 

Apple Watch Series 8 alebo Apple Watch Pro
Zdroj: PhoneArena

Okrem iPhonu 14 a Apple Watch Series 8 by sme na evente mohli spoznať aj ďalšie produkty, ako napríklad Apple Watch Pro, Apple Watch SE 2. generácie či dokonca AirPods Pro 2. generácie alebo novú Apple TV.

V októbri bude ešte jeden event

Tim Cook a iPhone na konferencii
Zdroj: Apple

iPady sme zo zoznamu vyššie vynechali zámerne, nakoľko sa hovorí, že operačný systém iPadOS 16 príde neskôr ako iOS 16 a ľudia by ho mali mať k dispozícii až v októbri.

Apple ale podľa všetkého chystá ešte jednu keynote, ktorá sa odohrá v desiatom mesiaci a odprezentuje nám na nej nové počítače Mac. Aby bol však event obsiahlejší, pravdepodobne na ňom predstaví aj iPad 10. generácie či iPad Pro s procesorom M2. Nechajme sa prekvapiť.

Aké novinky od spoločnosti Apple očakávate vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  watchOS 8 prináša túto zásadnú novinku pre Always-on displej v Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -