Presne podľa očakávaní. Spoločnosť Apple zverejnila oficiálnu poznámku pre média, ktorá nás všetkých pozýva na virtuálnu konferenciu. Počas tohto eventu uvidíme iPhone 14 / iPhone 14 Pro a Apple Watch Series 8. Udalosť sa bude konať 7. septembra o 19:00 hodine nášho času a to formou netradičnej prezentácie.

Novinári boli totiž pozvaní priamo do Apple Parku, konkrétne do budovy Steve Jobs Theatre, kde sa odohrá celá udalosť. Nepôjde však o klasickú akciu spred pandemických čias, kedy sa na pódiu vystrieda niekoľko rečníkov.

- Reklama -
Pozvánka na predstavenie iPhonu 14
Zdroj: Apple

Celý event bude prebiehať rovnako ako WWDC 2022, čo znamená, že najskôr by si mali novinári pozrieť videonahrávku a potom dostanú fyzický prístup ku jednotlivým produktom, aby si ich mohli natočiť a vyskúšať vo vlastných rukách.

Všetko by navyše malo prebiehať v rámci prísnych pandemických „COVID opatrení“.

Čo nám Apple predstaví 7. septembra? 

Apple Watch Series 8 alebo Apple Watch Pro
Zdroj: PhoneArena

Okrem iPhonu 14 a Apple Watch Series 8 by sme na evente mohli spoznať aj ďalšie produkty, ako napríklad Apple Watch Pro, Apple Watch SE 2. generácie či dokonca AirPods Pro 2. generácie alebo novú Apple TV.

V októbri bude ešte jeden event

Tim Cook a iPhone na konferencii
Zdroj: Apple

iPady sme zo zoznamu vyššie vynechali zámerne, nakoľko sa hovorí, že operačný systém iPadOS 16 príde neskôr ako iOS 16 a ľudia by ho mali mať k dispozícii až v októbri.

Apple ale podľa všetkého chystá ešte jednu keynote, ktorá sa odohrá v desiatom mesiaci a odprezentuje nám na nej nové počítače Mac. Aby bol však event obsiahlejší, pravdepodobne na ňom predstaví aj iPad 10. generácie či iPad Pro s procesorom M2. Nechajme sa prekvapiť.

Aké novinky od spoločnosti Apple očakávate vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -