Po predstavení nových zariadení prichádza séria propagačných spotov. Spoločnosť Apple na to využíva vlastné marketingové a produkčné oddelenie, ktoré zamestnáva špičkových pracovníkov. Pozrite sa na reklamu, ktorá vyzdvihuje extrémny výkon iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro.

The most powerful iPhone ever

Nie je veľa spoločností, pri ktorých si zákazníci púšťajú reklamy z vlastnej iniciatívy. Apple do tejto úzkej skupiny spadá a teraz zverejnilo ďalší spot, približujúci schopnosti nového iPhonu 12. Vznikol v spolupráci s americkým operátorom AT&T a my sme presvedčení, že vás zaujme.

Ako iste viete, tento smartfón ponúka pripojenie k 5G sieti a tak isto procesor A14 Bionic. V mnohých ohľadoch je vôbec najrýchlejším z celého priemyslu. V praxi vám to ukáže najnovšia reklama.

Objavujú sa v nej dve skladby. Konkrétne ide o Gopher“ od Ymy Sumac a „Drumdown Mambo“ od Whethan. Okrem vyššie uvádzaných faktov si užijete aj nový dizajn, ktorý je znázornený vo viacerých záberoch. Za nás super spôsob, akým sa dá upozorniť na prednosti novej generácie smartfónov.

Predobjednávky iPhonu 12 boli (celosvetovo) spustené ešte 16. októbra o 14:00 hodine. Do predaja by sa mal dostať 23. októbra. Slovenska sa to žiaľ netýka, nakoľko naša krajina spadá do druhej vlny predajov. Podľa našich výpočtov sa novinka dostane do obchodov až 7. novembra. Bodaj by sme sa mýlili…

https://youtu.be/2sXooi_y-MI
Prečítajte si tiež  Chyba v iOS je tu už 3 roky. Stretnúť sa s ňou môžete aj vy.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.