Vyzerá to tak, že v Cupertine berú svoju streamovaciu platformu Apple TV+ skutočne vážne. Popravde sa im ani nečudujeme, pretože má obrovský potenciál. Najnovšie vyplávali na povrch informácie o novom filme, na ktorý získala jablková spoločnosť exkluzívne práva. Zahrá si tu Idris Elba.

Apple získalo práva na nový romantický film

Kompetentní evidentne vedia, ako k televíznym obrazovkám prilákať nových divákov. Aj keď veľa ľudí Apple TV+ so začiatku odsudzovalo, pri postupnom zapĺňaní obsahu menia názor. Filmy a seriály sú kvalitné a objavujú sa tu známe tváre.

Najnovšie to bude Idris Elba, ktorý si zahrá v pripravovanom romantickom filme. Správy sú ku dnešnému dňu ešte iba veľmi čerstvé a tak nepoznáme jeho názov ani dej. O produkciu by sa mal postarať Simon Kinberg.

Scenár k dielu napísal americký komik Travon Free, ktorého môžeme poznať z „Black Monday“ či „The Daily Show“. Sám Elba mal podpísať exkluzívnu zmluvu so spoločnosťou Apple, v ktorej sa zaväzuje, že v najbližšej dobe bude natáčať filmy a seriály výhradne pre službu Apple TV+.

Už dnes tu nájdeme viacero zaujímavých počinov so svetoznámymi hereckými tvárami. Tak isto sa množstvo diel ešte len chystá. V Cupertine nedávno podpísali zmluvu s legendárnym režisérom Martinom Scorsesem v súvislosti s filmom „Killers of the Flower Moon „. Zahrá si tu Leonardo DiCaprio a Robert De Niro.

Budúcnosť teda novej platforme praje. Uvidíme, ako to príjmu diváci. Čo vás najviac zaujalo na Apple TV+? Napíšte nám do komentára…

Prečítajte si tiež  Najlepšie historické seriály, ktoré si musíte pozrieť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.