Už zajtra sa uskutoční prvé jesenné podujatie, na ktorom spoločnosť Apple odhalí svoje nové produkty. Okrem iPhonu 14 dorazia na scénu aj nové modely Apple Watch, ktoré by podľa všetkého mali prísť v troch rôznych verziách. Okrem štandardného modelu Apple Watch Series 8 sa môžeme tešiť aj na model Pro a takisto aj na cenovo najdostupnejšie hodinky Apple Watch SE druhej generácie.

Prečítajte si tiež  Veľký únik! Takto budú vyzerať nové Apple Watch Pro podľa nových CAD renderov

Hoci sa od nového modelu SE neočakáva rovnaká nádielka nových funkcií ako v prípade ostatných verzií, určite sa je na čo tešiť. Najväčšou očakávanou zmenou nových hodiniek Apple Watch SE je prechod na procesor Apple S8, ktorý bude oveľa rýchlejší a spoľahlivejší ako momentálna generácia S5. Na stole je aj pridanie ďalších senzorov a funkcií, ktoré ešte viac zefektívnia sledovanie tréningov a celkových zdravotných funkcií.

Rozhodovať bude cena 

Dizajnovo by sa hodinky meniť nemali, nakoľko sa jedná o entry model Apple Watch. Vizuál si tak ponechajú po vzore súčasnej generácie a hlavné zmeny sa udejú vnútri zariadenia. Jedným z otáznikov je cena. Apple Watch SE by mali debutovať s mierne vyššou cenovkou, ako tomu bolo ešte v roku 2020. No finálnu sumu sa oficiálne dozvieme až na zajtrajšom Apple Evente s názvom Far Out.

Apple Watch Series 5 na ruke používateľa
Zdroj: SvetApple

S najväčšími zmenami v prípade nových jablkových hodiniek by mali doraziť nové Apple Watch Pro, ktorých debut sa očakáva už niekoľko mesiacov. Okrem nového robustnejšieho dizajnu prinesú hodinky aj nové tlačidlo na ľavej strane, redizajnovanú korunku Digital Crown a rozmernejší displej. Ak sa chcete dočítať viac o nadchádzajúcich modeloch Apple Watch, určite si nenechajte ujsť články z našej redakcie venujúce sa tejto téme.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -