Očakávaný mobilný titul Diablo Immortal čelí nepríjemnostiam prakticky od ohlásenia zo strany spoločnosti Blizzard. Okrem obrovskej vlny kritiky zo strany komunity fanúšikov, ktorá sa dožadovala plnohodnotnej adaptácie na PC (čo sa nakoniec aj udeje) či konzoly sa hra dočkala hneď niekoľkých odkladov. Teraz však tvorcovia konečne odhaľujú oficiálny dátum vydania.

Prečítajte si tiež  Séria Tom Clancy's sa rozrastá aj na iPhone. Hra Rainbow Six Mobile výjde už čoskoro

Free to Play titul zo známeho univerza ponúkne príbeh zasadený do udalostí z obdobia medzi Diablo II a Diablo III. K dispozícii budú dokonca aj PvP módy v rámci funkcie Cross Play, takže si na mobilných zariadeniach môžete hru užiť aj v kooperácii s hráčmi na PC.

Diablo Immortal dorazí na obrazovky mobilných telefónov 2. júna, pričom príchod hry na PC bude zatiaľ riešený v rámci Beta verzie. Ak sa chcete predregistrovať a získať špeciálne odmeny a bonusy do hry, či zúčastniť sa na beta testovaní, navštívte oficiálnu stránku hry na tomto odkaze.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -