Jedna z najznámejších herných sérií už onedlho zavíta aj na platformu mobilných telefónov. Ubisoft prinesie Tom Clancy’s na iPhone v podobe titulu Rainbow Six Mobile. Nemá sa však jednať iba o odvar klasických strieľačiek z tejto značky. Vývojári titulu pre iOS a Android opisujú hru ako plnohodnotného člena univerza.

Prečítajte si tiež  Nabite zbrane a nasaďte si padáky. Call of Duty: Warzone dorazí na obrazovky iPhonov

Mobilná hra má predstavovať adaptáciu známej Rainbow Six Siege s prispôsobením pre dotykové obrazovky. Rainbox Six Mobile bude postavená na rovnakej hrateľnosti ako Siege v štýle útočníci proti obrancom s tímami operátorov s vlastnými špecializáciami a schopnosťami.

Hoci základná hrateľnosť, postavy a mapy môžu mať spoločné črty so Siege, ostatné aspekty hry sú podľa tvorcov kompletne prebudované. To zahŕňa úplne nový systém ovládania hry vyvinutý špeciálne pre mobilné zariadenia a rozsiahlu optimalizáciu používateľského rozhrania a vizuálnej prezentácie v hre.

Vývojári si od titulu sľubujú rozšírenie herných zážitkov na všetky dostupné platformy. Rainbow Six Mobile bude spustená zadarmo vo forme free-to-play, pričom dodatočný obsah bude riešený aj na báze mikrotransakcií a in-game-purchase nákupov. Dodatky v podobe herných postáv, zbraní alebo skinov však bude samozrejme možné odomknúť aj herným progresom.

Tvorcovia z Ubisoft Montreal zatiaľ nepotvrdili oficiálny dátum príchodu, no hru možno očakávať ešte v tomto roku. Ak máte záujem o predregistráciu do hry na iOS alebo Android, môžete sa do nej zapojiť na oficiálnej stránke.

Prečítajte si tiež  Očakávaný Battlefield Mobile približuje gameplay aj chystaný obsah

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -