Jedna z najznámejších herných sérií už onedlho zavíta aj na platformu mobilných telefónov. Ubisoft prinesie Tom Clancy’s na iPhone v podobe titulu Rainbow Six Mobile. Nemá sa však jednať iba o odvar klasických strieľačiek z tejto značky. Vývojári titulu pre iOS a Android opisujú hru ako plnohodnotného člena univerza.

Mobilná hra má predstavovať adaptáciu známej Rainbow Six Siege s prispôsobením pre dotykové obrazovky. Rainbox Six Mobile bude postavená na rovnakej hrateľnosti ako Siege v štýle útočníci proti obrancom s tímami operátorov s vlastnými špecializáciami a schopnosťami.

- Reklama -

Hoci základná hrateľnosť, postavy a mapy môžu mať spoločné črty so Siege, ostatné aspekty hry sú podľa tvorcov kompletne prebudované. To zahŕňa úplne nový systém ovládania hry vyvinutý špeciálne pre mobilné zariadenia a rozsiahlu optimalizáciu používateľského rozhrania a vizuálnej prezentácie v hre.

Vývojári si od titulu sľubujú rozšírenie herných zážitkov na všetky dostupné platformy. Rainbow Six Mobile bude spustená zadarmo vo forme free-to-play, pričom dodatočný obsah bude riešený aj na báze mikrotransakcií a in-game-purchase nákupov. Dodatky v podobe herných postáv, zbraní alebo skinov však bude samozrejme možné odomknúť aj herným progresom.

Tvorcovia z Ubisoft Montreal zatiaľ nepotvrdili oficiálny dátum príchodu, no hru možno očakávať ešte v tomto roku. Ak máte záujem o predregistráciu do hry na iOS alebo Android, môžete sa do nej zapojiť na oficiálnej stránke.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -