majitelia vozidiel Tesla sa dočkali toho, čo bolo doteraz takpovediac samozrejmosťou pre ostatné automobilky už niekoľko rokov. Spoločnosť Tesla dnes vydala aktualizáciu softvéru, ktorá zavádza podporu pre hudobnú platformu Apple Music. Vďaka novej verzii systému s označením 2022.44.25 umožňuje majiteľom Tesly prístup k účtom Apple Music priamo v elektromobile.

Náznaky, že podpora Apple Music sa objavili už pred niekoľkými týždňami počas výstavy firmy Tesla v Petersen Automotive Museum v Los Angeles. V tom čase sa objavilo vozidlo s nainštalovanou aplikáciou Apple Music. Teraz sa táto správa stáva skutočnosťou pre všetkých majiteľov vozidiel od Tesly.

Integráciu služby Apple Music si nadšenci vozidiel z dielne firmy Elona Muska želali už roky. Predplatitelia služby Apple Music, ktorí chcú mať prístup, si môžu nainštalovať najnovší softvér už dnes a získajú tým plnú podporu knižnice jablkovej platformy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Do dražby mieri funkčný počítač Apple 1. Cena môže byť aj 450 000 $!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -