Spoločnosť Apple sa minulý týždeň okrem nových MacBookov Pro a Macu mini postarala aj o predstavenie novej generácie originálneho reproduktoru HomePod. Vzhľadom na tento fakt nejdeného fanúšika napadlo, či sa rovnaký scenár bude opakovať aj pri menšom prevedení v podobe HomePodu Mini. Podľa Marka Gurmana z agentúry Bloomberg by sme s tým v najbližších mesiacoch nemali rátať.

Po debute nového HomePodu v plnej veľkosti sa mnohí používatelia začali pýtať na aktualizáciu modelu Mini. V tejto chvíli však s najväčšou pravdepodobnosťou Apple na novej verzii produktu nepracuje. Najreálnejším scenárom je vývoj produktu, ktorý prepojí HomePod mini s dotykovou interaktívnou plochou v podobe displeja. Toto zariadenie však v tomto roku určite nedorazí.

- Reklama -

HomePod miniHomePod mini

HomePod mini bol oznámený v októbri 2020 na Apple KeyNote spolu s modelovým radom iPhone 12. O necelý polrok neskôr spoločnosť Apple prestala vyrábať pôvodný HomePod a ponechala HomePod mini ako jediný inteligentný reproduktor spoločnosti až do minulého týždňa.

Akú vychytávku by ste v budúcej generácii HomePodu mini uvítali vy? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -