Spoločnosť Apple sa minulý týždeň okrem nových MacBookov Pro a Macu mini postarala aj o predstavenie novej generácie originálneho reproduktoru HomePod. Vzhľadom na tento fakt nejdeného fanúšika napadlo, či sa rovnaký scenár bude opakovať aj pri menšom prevedení v podobe HomePodu Mini. Podľa Marka Gurmana z agentúry Bloomberg by sme s tým v najbližších mesiacoch nemali rátať.

Po debute nového HomePodu v plnej veľkosti sa mnohí používatelia začali pýtať na aktualizáciu modelu Mini. V tejto chvíli však s najväčšou pravdepodobnosťou Apple na novej verzii produktu nepracuje. Najreálnejším scenárom je vývoj produktu, ktorý prepojí HomePod mini s dotykovou interaktívnou plochou v podobe displeja. Toto zariadenie však v tomto roku určite nedorazí.

HomePod miniHomePod mini

HomePod mini bol oznámený v októbri 2020 na Apple KeyNote spolu s modelovým radom iPhone 12. O necelý polrok neskôr spoločnosť Apple prestala vyrábať pôvodný HomePod a ponechala HomePod mini ako jediný inteligentný reproduktor spoločnosti až do minulého týždňa.

Akú vychytávku by ste v budúcej generácii HomePodu mini uvítali vy? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Asi vieme, kedy a kde bude predstavený iPhone 6S a iPhone 6S Plus!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -