Ak by sa vám zdalo, že sociálnych sietí je viac než dosť máme pre vás novinku. Bývalý prezident Spojených štátov Donald Trump si to nemyslí. Bývalá hlava USA zavádza svoju vlastnú platformu s názvom „Truth Social“, s ktorou má v pláne konkurovať Twitteru.

Prečítajte si tiež  Instagram prináša dôležitú zmenu. Lajky z príbehov už nebudú zahlcovať váš chat

Po tom, čo Twitter, Facebook a Instagram zakázali bývalému prezidentovi prístup na svoje platformy, Trump spúšťa svoju vlastnú. Napriek tomu, že príchod siete sa údajne mal odložiť na marec, nová služba spustila svoju aplikáciu v App Store už tento víkend. Používatelia však hlásia chyby a problémy s vytváraním účtov.

Aplikácia Truth Social je v súčasnosti dostupná len v USA. Uvádza sa v nej, že jej cieľom je byť platformou sociálnych médií, ktorá je bez politickej diskriminácie. Mnoho odborníkov a úradov však varuje na vysoké percento dezinformácií a nenávistného obsahu.

Donald Trump Truth

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -