Indický technologický blog 91Mobiles sa postaral o v skutku zaujímavý úlovok. portál zverejnil sériu renderov, ktoré majú vychádzať z uniknutých továrenských obrázkov pripravovaného iPhonu 14 Pro. Nová vlajková loď jablkovej spoločnosti dostane hneď niekoľko zásadných zmien.

Prečítajte si tiež  Nová veľkosť obrazovky, koniec modelu Mini alebo čip 16. Čo všetko prinesie iPhone 14?

Všeobecne sa očakáva, že spoločnosť Apple odstráni Notch na modeloch Pro, čo potvrdzujú aj údajne uniknuté schémy. Dvojica prémiových modelov nahradí notch výrezmi v tvare „diery a pilulky-pill“ v blízkosti hornej časti displeja.

Ak sa tento odhad potvrdí, iPhone v prípade absencie výrezu použije otvor pre bodový projektor Face ID, zatiaľ čo v pilulke sa bude nachádzať predná kamera a infračervená kamera Face ID. Čo sa týka horného reproduktoru, ten by mal ostať zapustený pod mriežkou v hornom rámčeku.

iPhone 14 render

iPhone 14 render
Zdroj: 91Mobiles

V porovnaní s iPhonom 13 Pro ostáva zadná strana telefónu takmer nezmenená, pričom sústava troch objektívov je umiestnená na platforme fotoaparátu, ktorý vyčnieva z konštrukcie. Pôvodne sa predpokladalo, že iPhone 14 Pro dostane hrubšie šasi, čo by umožnilo zapustenie súpravy kamier do tela telefónu.

Očakáva sa, že Apple tento rok vydá štyri modely radu iPhone 14, ktoré budú pozostávať z dvoch 6,1″ a dvoch 6,7″ veľkostí, čím firma nadobro upustí od „mini“ variantu. Základné modely iPhonu 14 bez prívlastku Pro by mali aj naďalej disponovať čipom A15 a výrezom Notch.

iPhone 14 render
Zdroj: 91Mobiles

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -