GTA 6 je pravdepodobne tou najočakávanejšou hrou súčasnosti, pričom na jej vývoji sa pracuje už niekoľko dlhých rokov. Šieste pokračovanie legendárnej hernej série Grand Theft Auto, ale klope na dvere a vďaka ďalšie úniku vieme, čo vo finálnej hre napokon uvidíme.

Podľa dnešného úniku, ktorý sa objavil na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) a postaral sa oň Hossein Diba bude pripravované GTA 6 neuveriteľne realistické. Poďakovať sa za to bude môcť funkcií, ktorú už vývojári v minulosti použili pri vydarenom titule Red Dead Redemption 2. Milovníci prepracovanej grafiky a skoro dokonalých detailov si v tomto prípade prídu na svoje.

Ako iste viete, GTA 6 sa snaží byť do vysokej miery realistická hra (aj keď samozrejme nie v každom ohľade). Aj preto by tu mohol pribudnúť dynamický rast vlasov, ktorý v aktuálnom GTA V tak trochu chýba.

Pokiaľ teda budete hrať dlhšie, vašej postave sa bude meniť účes a keď už budú vlasy príliš dlhé, budete si musieť zájsť ku barberovi či kaderníkovi. Dokonca by vám mala vplyvom času narásť aj brada, ktorú si budete vedieť individuálne upravovať. Pokiaľ si to celkom neviete predstaviť, možno vám v tom pomôže priložený obrázok nižšie.

GTA 6 vlasy
Zdroj: X / Hossein Diba

Samotná funkcia bola po prvýkrát predstavená približne pred piatimi rokmi. V hre GTA VI však môže byť mimoriadne zaujímavá, nakoľko by sme si tu mali vôbec po prvýkrát zahrať aj za ženskú postavu. Možnosť voľby, alebo úpravy účesov teda nadobudne celkom nový level. Uvidíme, aké ďalšie realistické funkcie si pre nás štúdio Rockstar Games predstaví.

Podľa posledných správ by hra GTA 6 mohla byť predstavená už v priebehu budúceho roka. Informácie, ale stále neboli oficiálne potvrdené. Vyplýva to len z odhadovaných zárobkov na najbližší fiškálny rok, ktoré zverejnila spoločnosť Take Two.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Najočakávanejšie filmy roku 2021
Môže ťa zaujímať
- Reklama -