Spoločnosť Take Two zverejnila svoju finančnú správu, ktorá sa postarala o nečakané zistenie. Objavila sa v nej totiž formulácia, ktorá nepriamym spôsobom potvrdila, kedy príde hra GTA 6 oficiálne na trh. Ako píše portál Mirror, avizovaný dátum je už pomerne blízko. Delí nás od neho len niekoľko mesiacov.

Keďže hra GTA 5 bola oficiálne oznámená koncom roka 2011 a na trh prišla 13. septembra 2013, teraz je ten najvyšší čas na to, aby vývojári odhalili nástupcu v podobe GTA 6. Na novom titule sa intenzívne pracuje, čo odhalil masívny únik informácií, o ktorý sa postaral mladý, len 18-ročný hacker z Veľkej Británie. Na celú vec zareagovalo aj štúdio Rockstar Games, ktoré potvrdilo, že uniknuté videá sú pravdivé. Kedy sa teda titulu oficiálne dočkáme?

Take Two vo svojej finančnej správe naznačuje, že fiškálny rok 2024, ktorý začína 1. apríla 2024 a končí 31. marca 2025 bude pre spoločnosť rekordný. A keďže o tomto období hovoria aj iní leakeri a ich úniky, vyzerá to tak, že GTA 6 je skutočne za dverami.

Loopi Eco Case
Reklama

Predstavenie GTA 6 príde skôr

Dôležité je spomenúť, že aj keď by sa hra mala začať predávať v uvedenom časovom rámci, predstavená môže byť oveľa skôr. Ako sme napísali vyššie, GTA 5 bolo spolu so svojim prvým trailerom ohlásené takmer 2 roky pred tým, než si ho mohli užiť prví konzoloví hráči.

Existuje teda určitá pravdepodobnosť, že budúce GTA 6 bude oznámené buď koncom roka 2023, alebo začiatkom roka 2024 a následne bude prebiehať obrovská kampaň.

Je síce pravda, že GTA 5 sa vďaka rozvinutému online svetu veľmi dobre predáva ešte aj dnes a pravidelné aktualizácie mu zabezpečujú širokú používateľskú základňu, no na hre už cítiť zub času.

Take Two teda zrejme vyčkáva na tu správnu príležitosť, kedy pustí do sveta ďalšiu hru, ktorej životnosť by mohla dosahovať celú dekádu podobne, ako pri GTA 5. Nechajme sa prekvapiť, no očakávanie sú vysoké!

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  GTA San Andreas PC vs. iOS + recenzia!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -