Trend prinášania svetových značiek z prostredia PC a konzolového gamingu naďalej stúpa a my sa tak môžeme tešiť na ďalší obdivuhodný zážitok na obrazovkách smartfónov. Na iPhony dorazila očakávaná hra Apex Legends Mobile od EA. Ako ste určite stihli uhádnuť, jedná sa o Battle Royale titul, ktorý sľubuje rovnaký zážitok na mobilných zariadeniach ako v prípade AAA titulu.

Prečítajte si tiež  Diablo Immortal pre iOS konečne dostáva dátum vydania

Napriek tomu, že je mobilná hra v jadre postavená na originálnom titule, verzia pre smartfóny existuje na vlastnej základni a ponúka jedinečný obsah, udalosti a postavy limitované pre iOS a Android. Apex Legends Mobile sa nedočkal funkcie cross play, čo je však v konečnom dôsledku pozitívom. Väčšina mobilných hráčov totiž súhlasí, že spájanie hrateľnosti medzi PC a smartfónmi nedáva veľký zmysel.

Hra ponúka podporu pre bezdrôtové ovládače Xbox a Playstation, no k dispozícii je aj klasické rozhranie pre dotykovú obrazovku, ktoré je však mierne neprehľadné a komplikované. Tvorcovia hry sľubujú špeciálne udalosti a odmeny, ktoré budú dostupné mimo obsahu zdarma aj v rámci in-game-purchase mikrotransakcií.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here