Pokiaľ kliknete na tento odkaz, zobrazí sa vám včerajší článok, v ktorom si môžete pozrieť nový dizajn iPhonu Pro 13 na uniknutých CAD renderoch. O tie sa postarala zahraničná publikácia 91Mobiles.

Už na prvý pohľad je jasné, že novinka nebude príliš odlišná od svojho predchodcu. iPhone 13 dostane ploché tvary, dve alebo tri šošovky fotoaparátu (v závislosti od verzie), 6,1″ displej a mnoho ďalšieho. Medzi zmeny bude patriť väčšia plocha zadných fotoaparátov, menší výrez pre Face ID a mimo iné aj o niečo hrubšie telo.

Zo 7,4 mm na 7,6 mm

Publikácia 91Mobiles hovorí, že štandardná verzia počíta s rozmermi 146.7mm x 71.5mm x 7.6mm, čo znamená že bočný rámik bude širší o 0,2 milimetra. Na prvý pohľad si to zrejme ani nevšimnete, no pokiaľ prejdete z iPhone 12 Pro na iPhonu 13 Pro, pravdepodobne to pocítite aspoň v ruke.

Samotná korekcia by nemala mať zásadný vplyv na používanie ochranných puzdier alebo iného príslušenstva, ktoré je určené pre iPhone 12, no odzrkadli sa na výdrži batérie.

Práve vďaka tejto zmene sa sem zmestí údajne až 3 585 mAh akumulátor, čo je v porovnaní so súčasnou kapacitou 2815 mAh extrémny rozdiel. Ak teda patríte medzi používateľov, ktorí si potrpia na výdrži, toto bude pre vás veľmi príjemný bonus.

Prečítajte si tiež  Xiaomi Mi CC9 Pro bude mať fotoaparát s rozlíšením 108 Mpx. iPhone 11 Pro má "len" 12 Mpx.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.