Používatelia Apple zariadení môžu z času na čas pociťovať, že tieto produkty sú príliš tuctové. Aj preto existujú luxusní úpravcovia ako napríklad ruský Caviar, ktorí vytvárajú jedinečné prevedenia s použitím drahých a vzácnych materiálov. Samozrejmosťou je potom precízne spracovanie.

Už sme vám ukázali viacero počinov z dielne Caviaru, ako napríklad iPad Pro za 150 000 € alebo iPhone 12, ktorý svojim dizajnom pripomínal iPhone 4. Dnes tu máme úpravu, ktorá je o niečo lacnejšia no aj tak si za ňu zaplatíte pekný balík peňazí.

Základný iPhone 13 Pro (128 GB) vás v nej bude stáť 6 760 $ (cca 5 360 €) a najdrahšia možnosť iPhone 13 Pro Max (1 TB) potom až 8 380 $ (cca 7 140 €).

Limitovaná edícia bola inšpirovaná aktuálne jedným z najväčších novátorov technologického priemyslu Elonom Muskom a jeho automobilkou Tesla, ktorá je priekopníkom vo vývoji a výrobe elektrických vozidiel.

iPhone 13 Pro v edícii: Tesla Electro

Budúci majiteľ tejto špeciálnej edície sa môže tešiť na jedinečnosť, nakoľko Caviar vyrobí len 99 kusov iPhonov s týmto dizajnom. Samozrejmosťou je potom možnosť plnohodnotnej konfigurácie, kde si viete zvoliť 6,1″ alebo 6,7″ verziu a tiež akékoľvek úložisko. 

Ako materiál je použitý extrémne odolný titán, ktorý nájdeme aj v najdrahších prevedeniach Apple Watch (mimo modelov Hermes). Skombinovaný je s takzvaným PVD povlakom, ktorý sa používa v tradičnom švajčiarskom hodinovom priemysle.

Caviar si uvedomuje, že obľúbenou farbou automobilky Tesla je biela a preto použil odolný kompozitný materiál v rovnakom farebnom odtieni, ktorý dotvára na zadnej časti zariadenia perfektný kontrast so striebornou a čiernou.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 Pro za 62 tisíc euro. Kombinácia zlata a diamantov od spoločnosti Caviar.

Strieborná zložka je obzvlášť zaujímavá, pretože vznikla z roztavenej karosérie skutočnej Tesly a bola doplnená o umeleckú koláž obsahujúcu portrét Elona Muska, logo Tesla a tiež obrys elektromobilu – Modelu S.

Posledným detailom je medená vložka s logom Caviar, ktorá symbolizuje kľúčový materiál potrebný na výrobu elektrických vozidiel.

iPhone vám bude doručený v luxusnom koženom boxe, ktorý je prítomný pri všetkých úpravách. Samozrejmosťou je aj všetko príslušenstvo, ktoré dostanete štandardne ku iPhonu 13 Pro.

Viac sa dočítate na oficiálnej stránke výrobcu. Tak čo, idete do toho? Napíšte nám do komentára, či sa vám tento dizajn páči alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJCaviar
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.