Dnes, 16. septembra 2022 začala spoločnosť Apple po celom svete predávať nové produkty, ktoré predstavila počas svojej septembrovej konferencie. Táto správa sa týka aj Slovenska či susednej Českej republiky, kde okrem nových iPhonov zoženiete už aj inteligentné hodinky Apple Watch. Neplatí to ale pre všetky modely.

V prvom rade si treba uvedomiť, že zariadenia vstúpili ešte 9. septembra do oficiálnych predobjednávok. To znamená, že počas dnešného dňa sa dostanú predovšetkým ku tým, ktorý si ich ich stihli zakúpiť prednostne. Pokiaľ patríte ku tejto šťastnej menšine, pravdepodobne vás v najbližších minútach navštívi kuriér so zásielkou.

Taktiež platí, že dnešným dňom začína v prípade iPhonu predaj „len“ pre verzie 14, 14 Pro a 14 Pro Max. Pokiaľ máte záujem o, 6,7″ iPhone 14 Plus, tento model sa začne oficiálne predávať až 7. októbra 2022.

Toto isté platí aj pre inteligentné hodinky Apple Watch, v prípade ktorých sa začal predaj len pre modely Series 8 a SE 2. generácie. Najdrahšie a najzaujímavejšie Apple Watch Ultra budú našťastie k dispozícii len o týždeň neskôr, presnejšie 23. septembra. Najlepšie na tom je, že aj keď podporujú LTE, dostupné budú aj na Slovensku.

Na záver sme ešte nespomenuli AirPods Pro 2. generácie, ktoré si budete môcť taktiež kúpiť od 23. septembra 2022. Dajte nám vedieť do komentára, ktoré novinky ste si kúpili a aké sú vaše prvé dojmy. Tešíme sa na všetky reakcie!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S22 Ultra je začiatkom roka extrémne lacný. Stojí rovnako ako základný iPhone 14
Môže ťa zaujímať
- Reklama -