V jednom týždni sa toho vo svete Apple udeje naozaj veľa – pokiaľ čítaš náš magazín, nemohlo ti to ujsť. Preto sa môže stať, že sa k tebe niekedy nedostanú všetky dôležité informácie. Rozhodli sme sa, že s tým spravíme koniec a vždy v sobotu poobede vyberieme tie najpodstatnejšie a najhorúcejšie novinky posledného týždňa, ktoré si pripomenieme v pravidelnom seriáli Jablková bublanina. Každý článok môžeš otvoriť kliknutím na fotografiu alebo priložený odkaz. Poďme sa teda pozrieť, ktoré novinky boli najzaujímavejšie tento týždeň?

Zachytené na iPhone

Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Projekt svetapple.sk funguje už vyše dvoch rokov a za ten čas sme všetci, získali obrovské množstvo skúseností. Tiež sme si založili aj iné projekty, na ktorých pracujeme. Náš web je samozrejme pilotný projekt a čoskoro prídu pre teba, ako čitateľa aj veľké novinky. Každopádne, ak máš talent na fotky a chceš ich niekde presadiť, máme na to miesto – Zachytené na iPhone.

Všetky potrebné informácie a krásne fotky nájdeš v našom článku: Máš pekné fotky z iPhonu? Pochváľ sa s nimi!.


Apple vydalo iOs 9.3.3 beta 3 

Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Operačný systém iOS, tak ako ho poznáme, prešiel dodnes mnohými zmenami dizajnu, funkcií a vylepšení, ktoré dosiahli úroveň dnešnej, verejne dostupnej verzie 9.3.2. Apple však neustále pracuje na vylepšovaní tohto systému, a už čoskoro sa všetci dočkajú aktualizácie na 9.3.3. Nateraz je však dôležité to, či 9.3.3 prinesie niečo užitočné a uľahčí používanie iPhonu. Čo myslíš, aká bude odpoveď?

Všetky dosputné informácie nájdeš v našom článku: Apple vydalo tretiu betu iOS 9.3.3, aká bude finálna verzia?.


Prečo investovať do kvalitného príslušenstva pre iPhone?

Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Je nám asi všetkým jasné, že iPhone nepatrí medzi najlacnejšie produkty na trhu. Práve naopak, jeho cenovka sa pohybuje v najvyšších možných radoch a dovoliť si ho nemôže len tak hocikto. Akonáhle si ho už ale človek kúpi, uvažuje nad tým, či investovať alebo neinvestovať aj do príslušenstva. Náš názor je taký, že sa to oplatí, koľko ale investovať a hlavne do čoho?

Pomôžeme ti nájsť kvalitné príslušenstvo pre iPhone a to v našom článku: Prečo by mal človek investovať do kvalitného príslušenstva pre iPhone?


 Návody, návody, návody

navod-iphone-nerusit-svetapple
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok
navod-iphone-expozicia-kamera-svetapple
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Rozhodli sme sa pre teba podrobne spracovať návody, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ pri iPhone vedieť. Každý deň ti prinášame návody, ktoré riešia jednoduchšie a tiež také, ktoré riešia náročnejšie problémy. Všetky ich nájdeš v našej kategórií „Návody“, priamo v menu na našom webe.

Prečítajte si tiež  Jablková bublanina - týždeň 14.

Ak sa ti článok páčil, určite nás podpor zdieľaním, prípadne napíš svoje postrehy a námety! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk