Najbohatší muž na svete opäť šokuje svet. Elon Musk neustále pracuje na tom, aby podľa svojich predstáv zmenil sociálnu sieť Twitter. A hoci za to znáša kritiku, zdá sa, že ho to nijako nezastaví. Najnovšie sa rozhodol pre úpravu kancelárií, ktorá je prinajmenšom šokujúca.

Ako píše portál Forbes, keď sa zamestnanci spoločnosti Twitter v americkom San Franciscu vrátili do svojich kancelárií, čakalo ich tam nemilé prekvapenie. Niektoré kancelárie a konferenčné miestnosti boli totiž v priebehu krátkeho času zrekonštruované na spálne.

Aj keď v súčasnosti nie je celkom jasné, koľko sa takýchto „útulných miest“ nachádza v novej budove Twitteru, úniky hovoria o štyroch až ôsmych miestnostiach na poschodie. A to nie je málo.

Forbes sa pri tomto tvrdení odvoláva na svoje bližšie nešpecifikované zdroje z prostredia sociálnej siete, pričom dopĺňa, že nikto nebol o zmene vopred oboznámení. Twitter dokonca v súčasnosti svojim pracovníkom neprezradil ani to, prečo zmenu vykonal a aký to má dôvod.

Twitter mlčí. Elon Musk je vraj šialenec

A aj keď sociálna sieť do dnešného nepodala k tejto zmene oficiálne stanovisko, špekuluje sa, že ide o výsledok nátlaku jej nového majiteľa Elona Muska, ktorý chce dosiahnuť lepšiu produktivitu na pracovisku. Zamestnanci sa však o ňom myslia, že je šialenec.

Hoci mnohí pracovníci museli dosahovať čo najlepšie výsledky aj mimo pracovnej doby a pre hraničné termíny niekedy nemali čas na to, aby išli domov, Elon Musk z nich približne polovicu prepustil, takže situácia sa môže v najbližšom období ešte zhoršiť. Aspoň majú teraz postele, aby sa mali kde vyspať…

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Štart vesmírnej lode od SpaceX bol odložený pre zlé počasie. Kedy bude druhý pokus?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -