Spoločnosť Apple nám v priebehu najbližších mesiacov predstaví hneď niekoľko nových počítačov Mac, ktoré obnovia aktuálnu produktovú líniu. Jedným z nich by mal byť aj 27″ iMac, ktorý dostane úplne nový dizajn a samozrejme procesor postavený na platforme Apple Sillicon. No a vďaka perfektnému konceptu si dnes môžete pozrieť, ako toto zariadenie bude vyzerať.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Apple bude podľa viacerých únikov staviať na tom, čo ponúka už dnes. Väčší iMac sa teda zrejme inšpiruje od svojho menšieho 24″ brata a dostane podobné hranaté tvary bez loga Apple v prednej časti. To zmizlo po takmer dvoch dekádach ešte minulý rok.

Známy tvorca konceptov Apple Tomorrow, zverejnil na svojom Twitter účte príspevok, v ktorom nám ukazuje jeho predstavu o dizajne pripravovaného počítača. A hoci nikto nevie, ako presne bude vyzerať, podľa nášho názoru je práve Apple Tomorrow na tej najlepšej možnej ceste ku realite.

120 Hz obnovovacia frekvencia a technológia mini-LED 

Samotný koncept je totiž realistický, zariadenie používa čierne rámy okolo displeja a taktiež pôsobí o niečo exkluzívnejším dojmom než jeho 24″ braček. Autor konceptu dodáva, že zariadenie bude vybavené kvalitným mini-LED displejom s technológiou ProMotion (120 Hz). Takúto istú kombináciu sme spoznali ešte minulý rok v MacBooku Pro 14″ a 16″, takže by to dávalo zmysel.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Pozrite si všetky obrázky v tomto článku a dajte nám vedieť do komentára, čo od zariadenia očakávate vy. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here