Spoločnosť Apple nám v priebehu najbližších mesiacov predstaví hneď niekoľko nových počítačov Mac, ktoré obnovia aktuálnu produktovú líniu. Jedným z nich by mal byť aj 27″ iMac, ktorý dostane úplne nový dizajn a samozrejme procesor postavený na platforme Apple Sillicon. No a vďaka perfektnému konceptu si dnes môžete pozrieť, ako toto zariadenie bude vyzerať.

Apple bude podľa viacerých únikov staviať na tom, čo ponúka už dnes. Väčší iMac sa teda zrejme inšpiruje od svojho menšieho 24″ brata a dostane podobné hranaté tvary bez loga Apple v prednej časti. To zmizlo po takmer dvoch dekádach ešte minulý rok.

- Reklama -

Známy tvorca konceptov Apple Tomorrow, zverejnil na svojom Twitter účte príspevok, v ktorom nám ukazuje jeho predstavu o dizajne pripravovaného počítača. A hoci nikto nevie, ako presne bude vyzerať, podľa nášho názoru je práve Apple Tomorrow na tej najlepšej možnej ceste ku realite.

120 Hz obnovovacia frekvencia a technológia mini-LED 

Samotný koncept je totiž realistický, zariadenie používa čierne rámy okolo displeja a taktiež pôsobí o niečo exkluzívnejším dojmom než jeho 24″ braček. Autor konceptu dodáva, že zariadenie bude vybavené kvalitným mini-LED displejom s technológiou ProMotion (120 Hz). Takúto istú kombináciu sme spoznali ešte minulý rok v MacBooku Pro 14″ a 16″, takže by to dávalo zmysel.

Pozrite si všetky obrázky v tomto článku a dajte nám vedieť do komentára, čo od zariadenia očakávate vy. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.