Nový iPhone 16 sa už nezadržateľne blíži, pričom spoločnosť Apple toto zariadenie predstaví v prvej polovici septembra 2024. Novinka dostane jemne prepracovaný dizajn, ale v prípade „Pro“ modelov aj väčšie rozmery. Dnes sa všetky iPhony 16 objavili v ďalšom úniku na niekoľkosekundovom videu.

Toto video konkrétne zachytáva štyri kovové makety s iPhonom 16, ktoré boli vyrobené na základe CAD dokumentov, ktoré spoločnosti Apple unikli ešte začiatkom roka 2024. Kovové makety využívajú predovšetkým výrobcovia príslušenstva pre iPhone, aby na nové modely dokázali včas vyrobiť svoje kryty, puzdra, temperované sklá a podobne.

Takto bude vyzerať iPhone 16

Ako môžete vidieť na videu nižšie, ktoré na sociálnej sieti X zdieľal známy leaker Majin Bu, smartfóny budú na prvý pohľad veľmi podobné, ako ich minuloročná séria iPhone 15.

Pri základných prevedeniach sa dočkáme prepracovaného zadného kamerového modulu, v rámci ktorého budú šošovky situované vertikálne pod sebou ako na iPhone X alebo iPhone XS. Ak si naopak zaobstaráte drahší iPhone 16 Pro / 16 Pro Max, čaká vás úplne iné prekvapenie.

Tieto smartfóny ponúknu väčšie displeje a tým pádom aj telo. Zatiaľ čo iPhone 16 Pro bude mať 6,3″ obrazovku namiesto 6,1″, väčší iPhone 16 Pro Max dostane až 6,9″ displej namiesto 6,7″. Viac uvidíte vo videu nižšie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple žaluje Swatch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -