O kvalite a spracovaní nových FineWoven krytov pre iPhone sa vedú debaty prakticky od ich predstavenia. Kryty, ktoré boli predstavené spolu so súčasnou generáciou smartfónov z radu iPhone 15 zažívajú neustálu kritiku, ktorá je žiaľ oprávnená. Najnovším prírastkom do tejto témy je správa, že niektorí z predajcov dokonca varujú zákazníkov pred ich nekvalitných zhotovením.

Po početných negatívnych odozvách na FineWoven kryty sa začali objavovať výstrahy aj na oficiálnych stránkach Amazonu. Ako poznamenal portál 9to5Mac, pri verzii krytu pre iPhone 15 Pro svieti výkričník s upozornením, že ho kupujúci často vracajú.

Príslušenstvo FineWoven je totálny prepadák

Výstražný štítok sa objavuje na zoznamoch produktov pre všetky puzdrá FineWoven od spoločnosti Apple pre iPhone 15. Zvláštne však je, že pri peňaženkách FineWoven MagSafe sa toto upozornenie nenachádza. Aspoň zatiaľ.

Amazon štítok pre kryt Apple FineWoven
Zdroj: 9to5Mac, Amazon (snímka obrazovky)

Na uvedených štítkoch sa píše, že ide o často vracaný tovar a zákazníci môžu nájsť viac informácií o tejto položke v podrobnostiach o produkte a v hodnoteniach zákazníkov.

Paradoxom je, že množstvo puzdier a krytov od výrobcov tretích strán hlási presný opak. Amazon ich radí do kategórie ako výrobky, ktoré si zákazníci často nechávajú a sú s nimi spokojní.

FineWoven recenzia
Zdroj: SvetApple

Svoje o kvalite krytov FineWoven vieme aj my. O naše postrehy sme sa podelili v samostatnom článku, v ktorom sme rozhodne kritikou nešetrili, nakoľko nás tento produkt veľmi sklamal. Ako sa hovorí, aj majster tesár sa z času na čas utne, no príslušenstvo z materiálu FineWoven je hotovou neospravedlniteľnou katastrofou.

Prečítajte si tiež  Takto vyzerá 700x zväčšený materiál FineWoven pod mikroskopom (+ test odolnosti)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -