Jeden zo známych leakerov Max Weinbach sa začiatkom týždňa postaral o súhrn všetkých noviniek, ktoré by sa podľa neho mali objaviť v prípade nového iPhonu 13. Leaker však nezabudol ani na ostatné produkty z jablkového portfólia, ktoré by sa svojej premiéry mali dočkať už onedlho.

V prípade slúchadiel AirPods, ktoré by sa podľa všetkého mali obdržať tretiu generáciu, by sme sa mali dočkať nabíjacieho puzdra, ktoré obdrží až o 20% väčšiu batériu v porovnaní s predošlou generáciou. Baterka vnútri samotných slúchadiel by sa však meniť nemala. To by malo platiť aj v prípade kvality prenosu zvuku, s výnimkou vylepšenej basovej frekvencie.

- Reklama -

Pred časom sa taktiež hovorilo o update modelu prémiových slúchadiel AirPods Pro, no to by malo byť stále v nedohľadne. Podľa odhadov je možné, že ak sa dočkáme predstavenia nového zariadenia v tejto kategórii, na 90% sa bude jednať o nový model entry modelu základných AirPods.

AirPods 3

Ak sa ale bavíme o Apple Watch Series 7, tu sa očakáva pravdepodobne najväčší progres. Okrem značného predĺženia výdrže batérie by sme mali byť taktiež svedkami najväčšieho redizajnu za posledné tri generácie. Okrem hranatého tela je potvrdené aj mierne zväčšenie displeja v prípade oboch veľkostných kategórií. Samozrejmosťou budú aj nové funkcie, výkonnejší čip, ciferníky a systémy zapínania náramkov.

Nové produkty sa predstavia už o niekoľko dní na Apple evente, ktorý prebehne 14. septembra o 19:00. Nenechajte si ujsť ďalšie články z našej redakcie, ktoré sú venované nadchádzajúcej jablkovej konferencii.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.