So streamovacími platformami sa nám na Slovensku v poslednom období doslova roztrhlo vrece. Príchodom Disney+ na náš trh sa poriadne zamiešali karty, pričom velikán v podobe Netflixu utŕžil najväčšie straty. V pridávaní nového obsahu však nezaostáva ani jablková platforma Apple TV+, ktorá už čoskoro otvorí dvere ďalšiemu zaujímavému prírastku. Bude sa jednať o seriál, venujúci sa značke Ferrari.

Prečítajte si tiež  Pozrite si trailer k novému rodinnému komediálnemu seriálu Best Foot Forward z dielne Apple TV+

Spoločnosť Apple objednala seriál s tematikou Ferrari, ktorý sa zameria na päťročné obdobie života legendárneho zakladateľa značky Enza Ferrariho. Nový seriál bude inšpirovaný životopisom „Ferrari Rex“ od autora Lucu Dal Monteho. Miniséria zachytáva dramatické obdobie medzi rokmi 1956 a 1961, keď Enzo Ferrari uprostred rodinnej tragédie od základov prebudoval svoj pretekársky tím.

Ide o druhý seriál točiaci sa okolo motoršportovej tematiky v poslednom období, keďže Apple TV+ získalo aj seriál o Formule 1. V hlavnej úlohe sa v ňom predstaví Brad Pitt a pred tým, ako sa dostane na streamovaciu platformu spoločnosti Apple, pobeží 30 dní v kinách.

Enzo Ferrari za volantom - čiernobiela fotografia
Zdroj: Ferrari

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -