Napriek tomu, že hlavné zariadenie pre pridávanie fotiek na sociálnu sieť Instagram predstavujú samozrejme smartfóny, firma sa rozhodla rozšíriť svoje možnosti pre pridávanie príspevkov. Fotky bude možné pridávať už aj cez webové rozhranie na počítačoch.

Prečítajte si tiež  Procesor M1 vytlačil Intel zatiaľ iba z MacBooku Air.

Instagram túto funkciu testoval už počas leta, kde bolo do beta verzií pozvaných iba limitované množstvo testerov. Pre pridávanie príspevkov na Macu platí rovnaký postup ako pri mobilnej verzii aplikácie. Stačí sa prihlásiť na stránke Instagramu, kliknúť na „+“ v pravom hornom rohu obrazovky a vybrať fotku či video, ktoré chcete cez svoj profil pridať.

K pridávaniu príspevkov patrí aj zmena dostupných filtrov, pridanie popisov či tagov a taktiež aj udávanie lokality pre fotku. Funkcia je stále v postupnom režime príchodu a dočkať by sme sa jej mali už v priebehu najbližších dní.

Instagram Mac

Mnoho užívateľov siete si už roky pýta vlastnú aplikáciu alebo aspoň jej optimalizáciu pre iPady. Do tejto problematiky sa zatiaľ Instagram podľa všetkého nehrnie. Uvidíme s akými ďalšími vylepšeniami dorazí gigant na poli sociálnych sietí v najbližšej dobe.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here