V súčasnosti sa búrlivo diskutuje o tom, či budúci iPhone ponesie označenie „12S“ alebo „13“. V princípe to nie je až také dôležité, nakoľko všetky ostatné funkcie ako aj dizajnové zmeny už poznáme. Ľudia sú ale zvedaví a preto nás každá nová informácia na túto tematiku poteší.

Len včera sme publikovali článok, v ktorom sa nachádzala fotografia zachytávajúca označenie „iPhone 13“ na údajnom štítku pre toto zariadenie. Dnes sa však na sociálnej sieti Twitter objavil údajný MagSafe obal pre „iPhone 12S“, čo u mnohých vyvolalo otázky či ide o fake alebo nie. Odpoveď je jednoduchá.

Pokiaľ sa pozriete na fotografiu, na prvý pohľad pôsobí veľmi dôveryhodne. Bežný človek by jej pravdepodobne aj uveril. Zdanie však niekedy klame.

Prvá chyba sa nachádza už priamo v nápise. Apple nikdy nepoužíva „tenké písmo“ pri označovaní „S“-kových modelov. Vždy sa tu teda stretávame so Semi/Boldom.

Ďalšie nedokonalosti 

Ďalšou chybou je rozmazanie okolia označenia „S“. To je skutočne nedokonalé a pri priblížení (napríklad na obrazovke telefónu) uvidíte, že sa tu nachádzajú výrazné stopy, ktoré tu nemajú čo robiť.

Prečítajte si tiež  Septembrový Apple Event: Ukáže sa iPhone 13, Apple Watch Series 7, iPad mini 6 a ďalšie produkty!

Poslednou indíciou, že toto skutočne nie je MagSafe obal pre iPhone 12S je jeho tvar. Pokiaľ sa pozriete na náš únik, uvidíte, že priestor pre šošovku fotoaparátu bude tento rok oveľa väčší než na iPhone 12. Tu je však takmer totožný. Vyplýva z toho teda jedno.

Pokiaľ niekde budete čítať článok o tomto úniku, určite mu neverte. Na 100 % ide o fake, pričom sa niektorí z Twitter účtov snažil iba zviditeľniť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -