Nakoľko nás od keynote delia zhruba 3 týždne, dennodenne sa stretávame s rôznymi únikmi informácií, ktoré nás oboznamujú so zaujímavými skutočnosťami.

Aj keď dnes všetci hovoríme o iPhone 13, v skutočnosti sa táto generácia môže volať aj ako iPhone 12S. Teraz sa to ale pokúsil vyvrátiť únik priamo z Číny.

- Reklama -

Známy twitter účet DuanRui zdieľal na svojom profile fotografiu, ktorej zdroj sa nachádza na čínskej sociálnej sieti Weibo. Práve odtiaľto pochádza väčšina únikov, nakoľko Apple využíva v krajine nebeského draka množstvo dodávateľských reťazcov.

Bude to iPhone 13 alebo iPhone 12S? 

No a čo sa na tejto fotografií nachádzalo? V podstate to vyzerá ako klasický štítok balenia s rovnakým fontom, značkami a farbami, aké využíva aj spoločnosť Apple.

Dôležitý je najmä nápis iPhone 13, ktorý by mal označovať budúci cupertinský smartfón.

Hoci o „trinástke“ hovoríme v podstate viac ako rok, s uvedeným menom zariadenia ešte stále nie sme na 100 % stotožnení. Ako ukázali posledné roky, pravdepodobnejšie označenie je iPhone 12S.

Ak je ale dnešný únik pravdivý a pochádza priamo z Apple, firma zvolila názov, ktorý je už rozšírený po celom svete. A urobila správne.

Nakoľko fotografiu nezdieľal žiaden konkrétny leaker s overeným renomé, nemôžeme si byť na 100 % istí jej spoľahlivosťou. Situáciu a úniky budeme preto sledovať aj naďalej a uvidíme, či sa názov iPhone 13 potvrdí aj neskôr alebo nie.

Dajte nám vedieť do komentára, ako sa bude budúci iPhone volať podľa vás. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.