Vyzerá to tak, že sledovacie prívesky už klopú na dvere. Aj keď nepoznáme dátum predstavenia, na internete sa objavil ich nedokončený manuál. Hoci sa jedná len o šablónu, obsahuje dôležité nákresy. Tie súhlasia s nedávnym únikom dokumentácie pre iPad Air 4 generácie.

AirTag a jeho manuál

O samotné fotografie sa postaral leaker @caleblin_apple. Zverejnené boli na Twitteri. Manuál, ktorý uvidíte v našej galérii nižšie sa nachádza v štádiu príprav. Väčšina popisov ešte nemá pridelený text.

Našťastie to ale nie je veľký problém. Dôležité sú v tomto smere grafiky zobrazujúce spôsob používania AirTagu. Ako môžete vidieť sami, prívesok má jednoduchý okrúhly tvar.

Dopĺňanie energie bude prebiehať bezdrôtovo. Zobrazená je tu (zatiaľ nepredstavená) AirPower či magnetická nabíjačka pre Apple Watch. Obavy o vymieňaní batérií sa našťastie nepotvrdili.

Lokalizátor dostane aj možnosť pripnutia na kľúče. Presne na nich ho bude väčšina budúcich majiteľov nosiť. V iPhone vyhľadáte toto malé zariadenie prostredníctvom špeciálneho rozhrania v aplikácii Nájsť.

Po jej otvorení uvidíte presnú polohu AirTagu. Zariadenie na to využije Bluetooth. Aj keď sa jedná len o maličkosť, v skutočnosti môže ísť o veľmi praktického pomocníka na každý deň.

Cena produktu a tak isto dátum predstavenia nie sú známe. Apple ho však podľa špekulácii ukáže po boku iPhonu 12. Jeho premiéry sa máme dočkať v októbri 2020. Do komentára nám napíšte, či sa naň už tešíte.

zdroj

Prečítajte si tiež  Prečo Apple TV nesmie u teba doma chýbať?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.