A máme to tu zas. Manuál k iPadu Air 4. generácie sme videli len pred pár dňami. Teraz sa na internete objavili kvalitnejšie fotografie. Opäť potvrdzujú prítomnosť USB-C a Touch ID. Obrázky si môžete pozrieť v našej galérii.

iPad Air na ďalších záberoch

Stupňovanie únikov zvyčajne predznamená len jednu vec. Skorý príchod nového zariadenia. O tomto tablete sa diskutuje celé mesiace. Hoci sme ho mali vidieť až v roku 2021, vylúčené nie je ani septembrové predstavenie.

iPad Air 4. generácie sa ukázal na ďalších fotografiách. Aj keď sa jedná len o grafiku, ktorá je súčasťou manuálu, prezrádza nám viac ako dosť. Popisky sú mierne rozmazané, no dajú sa z nich vyčítať dôležité informácie.

V prvom rade je to spôsob autentifikácie. Špekuluje sa, že Apple zvolí menej ergonomické Touch ID v tlačidle na odomykanie a zamykanie. Dôvodom je šetrenie na drahších biometrických senzoroch. Po novom by sa už tento prvok nemal volať “Power Button” ale “Top Button”.

- Reklama -

Inžinieri zapracujú aj na lepšej konektivite. Dostupnejší iPad Air sa po rokoch zbaví koncovky Lighnting. Nahradí ju oveľa rozšírenejšie USB-C. To zaistí lepšiu kompatibilitu nie len s počítačmi ale aj s rôznymi fotoaparátmi, kamerami a inými zariadeniami.

O výkon sa postará čip Apple A14 Bionic. Spolupracovať má so 4GB operačnou pamätou RAM. Základná cenovka tabletu sa môže pohybovať na úrovni 500-650$. Za tieto peniaze dostanete 128GB verziu. Bližšie podrobnosti ohľadom parametrov a technológii sme rozpísali v tomto článku. Kúpite si nový iPad Air?

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here