Existuje určitá pravdepodobnosť, že Apple ukáže niektoré nové zariadenia už zajtra, 8.9.2020. Objaviť by sa mohol aj iPad Air 4. generácie. Najnovšie to potvrdzujú výrobcovia príslušenstva v nemeckom Amazone.

Kúpte si obal na neexistujúci iPad

Spoločnosti TiMOVO a ZtotopCase na nič nečakajú. Svoje príslušenstvo pre iPad Air 4. generácie zaradili do ponuky už v týchto chvíľach. Problém je však v tom, že samotné zariadenie zatiaľ neexistuje. Apple ho ešte nepredstavilo.

- Reklama -

Podobné chyby sa stávajú prakticky každý rok. Pravidelne sa vďaka ním dozvedáme, aká bude budúcnosť jablkových produktov. Výrobcovia obalov dostávajú do rúk špeciálne lisovacie formy v predstihu, aby bolo všetko pripravené včas.

Samozrejme, že sa Applu zaväzujú mlčanlivosťou. Tá je podmienená vysokými pokutami. Niekedy sa ale vyskytne chyba, ktorá fanúšikom prezradí príchod nového produktu. V tomto prípade sa objavila na nemeckom Amazone.

Kúpiť si tu môžete kryt pre iPad Air 4. generácie (2020) s 10,8″ displejom. Na fotografiách sa zatiaľ nachádza iPad Pro (2018) s takmer totožným dizajnom. Nakoľko sa ale líši iba v detailoch, púzdra môžu byť kompatibilné aj s dostupnejším modelom. Nechajme sa prekvapiť.

Nový iPad s edge-to-edge displejom dostane po dlhých rokoch modernejšie tvary. Pod kapotou nájdeme výkonnejší procesor a tak isto zaujímavejšie technológie. Cena zatiaľ nie je známa, no mala by sa pohybovať v rozmedzí 600-700€.

Pokiaľ sa tieto informácie naplnia, pôjde o silný must-have produkt. Uniknutý dizajn sme pretavili do našich vlastných 3D vizualizácií. Pozrite si ich v galérii vyššie a posúďte, či sa vám toto zariadenie páči alebo nie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.