Existuje určitá pravdepodobnosť, že Apple ukáže niektoré nové zariadenia už zajtra, 8.9.2020. Objaviť by sa mohol aj iPad Air 4. generácie. Najnovšie to potvrdzujú výrobcovia príslušenstva v nemeckom Amazone.

Kúpte si obal na neexistujúci iPad

Spoločnosti TiMOVO a ZtotopCase na nič nečakajú. Svoje príslušenstvo pre iPad Air 4. generácie zaradili do ponuky už v týchto chvíľach. Problém je však v tom, že samotné zariadenie zatiaľ neexistuje. Apple ho ešte nepredstavilo.

Podobné chyby sa stávajú prakticky každý rok. Pravidelne sa vďaka ním dozvedáme, aká bude budúcnosť jablkových produktov. Výrobcovia obalov dostávajú do rúk špeciálne lisovacie formy v predstihu, aby bolo všetko pripravené včas.

Samozrejme, že sa Applu zaväzujú mlčanlivosťou. Tá je podmienená vysokými pokutami. Niekedy sa ale vyskytne chyba, ktorá fanúšikom prezradí príchod nového produktu. V tomto prípade sa objavila na nemeckom Amazone.

Kúpiť si tu môžete kryt pre iPad Air 4. generácie (2020) s 10,8″ displejom. Na fotografiách sa zatiaľ nachádza iPad Pro (2018) s takmer totožným dizajnom. Nakoľko sa ale líši iba v detailoch, púzdra môžu byť kompatibilné aj s dostupnejším modelom. Nechajme sa prekvapiť.

Nový iPad s edge-to-edge displejom dostane po dlhých rokoch modernejšie tvary. Pod kapotou nájdeme výkonnejší procesor a tak isto zaujímavejšie technológie. Cena zatiaľ nie je známa, no mala by sa pohybovať v rozmedzí 600-700€.

Pokiaľ sa tieto informácie naplnia, pôjde o silný must-have produkt. Uniknutý dizajn sme pretavili do našich vlastných 3D vizualizácií. Pozrite si ich v galérii vyššie a posúďte, či sa vám toto zariadenie páči alebo nie.

Prečítajte si tiež  iPad Air príde do predaja možno už tento týždeň.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.