Počas posledných dní ste sa mohli dočítať o viacerých dátumoch, týkajúcich sa predstavenia nových produktov. Ten dnešný je podľa zdrojov Jona Prossera definitívny. Apple chystá prekvapenie už 8.9.2020. Čoho presne sa môžeme dočkať?

Utorok 8.9.2020

Pokiaľ sa tešíte na veľkú Keynote, rovno na ňu zabudnite. Apple ju zorganizuje pravdepodobne až v októbri. Počas deviateho mesiaca sú ale pripravené nové zariadenia, ktoré uzrú svetlo sveta prostredníctvom tlačovej správy. Podľa Jona Prossera to bude na budúci týždeň.

Konkrétne by sme sa mohli dočkať nových Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a tak isto iPadu Air 4. generácie (ktorého vizualizácie zverejníme dnes večer). Prekvapiť však môžu aj iné produkty.

Včera ste si zrejme prečítali správu o príchode hodiniek, ktorá pojednávala o 9. septembri. Hoci sa nezhoduje s dnešným únikom, rozdiel je len jeden deň

Jon Prosser približuje, že Apple vykoná update svojich internetových stránok niekedy počas 15:00-18:00 hodiny nášho času. Všetko budeme podrobne sledovať a poskytneme vám všetky dôležité informácie z prvej ruky.

K tejto správe je nutné dodať, že Jon Prosser správne predikoval predstavenie iPhonu SE 2. generácie. Okrem konkrétneho dňa trafil aj presnú hodinu. Úniky síce nie sú nikdy 100%, no v tejto súvislosti sa na internet dostalo viacero správ od nezávislých zdrojov, ktoré sa zhodujú. Do komentára nám napíšte aké produkty očakávate 8. septembra vy…

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo verejnú beta verziu iOS 16
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.