Nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších seriálov na Netflixe a tak isto na HBO GO. Pokračujeme zoznamom najlepších seriálov na Apple TV+. Ešte predtým, ako začneme, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

The Morning Show

Žáner: Dráma

Alex a Mitch tvorili obľúbenú moderátorskú dvojicu celých 15 rokov. Po prevalení Mitchovho sexuálneho škandálu, musí Alex bojovať, aby si udržala pozíciu moderátorky. Do deja sa postupne zaplieta Breadly, reportérka z terénu a ďalšie postavy, ktoré majú vlastné záujmy. Seriál The Morning Show prináša vnútorný pohľad do fungovania televíznej show, ktorá prináša spravodajstvo a ľudské príbehy.

Počet sérii a epizód: 1 / 10

Hrajú: Jennifer Aniston, Reese Whinterspoon, Steve Carell

See

Žáner: Akčný / Dráma / Sci-fi

Postapokalyptický sci-fi seriál See znázorňuje život v budúcnosti. Ľudstvo sa po globálnej epidémii slepoty vrátilo k pravekému spôsobu života. V jednom samostatne žijúcom kmeni sa však narodia dve vidiace deti a spolu s tým započnú rozsiahle boje a vojny.

Počet sérií a epizód: 1 / 8

Hrajú: Jason Momoa, Sylvia Hoeks, Hera Hilmar  

The All Mankind

Žáner: Dráma / Sci-fi

Sovietsky kozmonaut Alexej Leonov sa stáva prvým človekom, ktorý pristál na Mesiaci, čím Sovietsky zväz vyhráva vesmírne preteky nad USA. Tento globálny neúspech devastuje morálku v NASA a zároveň poháňa americkú úsilie o vyrovnanie tempa v následných misiách.

Počet sérií a epizód: 1 / 10

Hrajú: Joel Kinnaman, Michael Dorman, Sarah Jones

Thruth Be Told

Žáner: Dráma / Krimi / Thriller

Poppy Parnell je autorka podcastov, v ktorých sa venuje téme skutočných zločinov. Po získaní dôkazov je nútená znovu otvoriť prípad vraždy otca identických dvojičiek, ktorý ju preslávil. Poppy musí zistiť, či svojou prácou nepomohla poslať za mreže nevinného muža.

Počet sérií a epizód: 1 / 8

Hrajú: Octavia Spencer, Lizzy Caplan, Michael Beach

Dickinson

Žáner: Životopisný / Komédia / Dráma

Emily Dickinson je začínajúca spisovateľka zvádzajúca boj o to, aby bolo počuť jej hlas. Odvážne skúma obmedzenia spoločnosti, pohlavia a rodiny z pohľadu ženy, ktorá nezapadá do sveta v ktorom žije. Seriál sa síce odohráva v roku 1850, no nájdete v ňom prvky modernej doby.

Počet sérií a epizód: 1 / 10

Hrajú: Hailee Steinfeld, Anna Baryshnikov, Ella Hunt  

Servant

Žáner: Dráma / Horor

Manželia Dorothy a Sean prídu o svojho malého chlapčeka Jericha. Každý sa s touto stratou vyrovnáva po svojom. Sean sa snaží vyplniť si svoje dni prácou a Dorothy si zaobstará bábiku, ktorá jej má nahradiť syna. Všetko sa poriadne skomplikuje, keď si manželský pár najme opatrovateľku.

Prečítajte si tiež  Toto video vám ukáže všetko, čo potrebujete vedieť o nových iPadoch

Počet sérií a epizód: 1 / 10

Hrajú: Lauren Ambrose, Nell Tiger Free, Rupert Grint

Defending Jacob

Žáner: Dráma / Krimi / Thriller

Život normálnej rodiny sa obráti naruby po tom, ako je syn (Jacob) obvinený z vraždy svojho spolužiaka. Dej je plný napätia, zvratov a tajomstiev. Seriál je adaptáciou rovnomenného románu a bestselleru od spisovateľa Williama Landaya.

Počet sérií a epizód: 1 / 8

Hrajú: Chris Evans, Michelle Dockery, Betty Gabriel

Ted Lasso

Žáner: Komédia / Dráma / Športový

Američan Ted Lasso je tréner amerického futbalu. Napriek tomu, že s európskym futbalom nemá žiadne skúsenosti, sťahuje sa do Anglicka, kde bude trénovať futbalový tým AFC Richmond. Najala ho Rebecca Wilson, ktorá sa stala novou majiteľkou v dôsledku jej rozvodu. Je odhodlaná zničiť celý tím, pretože to bolo jediné, čo jej bývalý manžel miloval.

Počet sérií a epizód: 1 / 10

Hrajú: Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas

Trying

Žáner: Komédia

Nikki a Jason veľmi túžia po bábätku, ktoré však nemôžu mať. Rozhodnú sa preto pre adopciu. Usúdi adopčná komisia, že sú vhodní adepti na to stať sa rodičmi, aj keď majú hrozných kamarátov, šialené rodiny a totálne chaotický život?

Počet sérií a epizód: 1 / 8

Hrajú: Ester Smith, Rafe Spall. Imelda Staunton 

Tiny World

Žáner: dokumentárny 

Dokumentárny seriál Tiny World, zameraný na drobných hrdinov prírody, ktorí dokážu mimoriadne veci, je podaný formou príbehov. 3160 hodín záznamu (z toho 140 hodín bolo zachytených na dron) sa rovná 10 rokov natáčania. Počas tvorby sa podarilo zachytiť vyše 200 rôznych druhov z úplne nového pohľadu. V priemere bola každá epizóda zostrihaná z 240 hodín filmovania.

Počet sérií a epizód: 1 / 6

Rozprávač: Paul Rudd

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.