Ste fanúšikmi hororových filmov? Tak sa máte na čo tešiť. Alebo vlastne aj nie. Ukázalo sa, že film, ktorý mal byť tým najstrašidelnejším hororom na platforme Netflix vôbec neexistuje.

Tisíce ľudí sa nechalo nachytať potom, čo známy tvorca obsahu MR. MOVIE zdieľal na TikToku video o údajne najhrozivejšom filme aký kedy vznikol. Ako sa napokon ukázalo, išlo len o výmysel a tento film nebol nikdy natočený.

MR. MOVIE vo videu vysvetľuje, že film s názvom Untold je dostupný na Netflixe a podľa údajov streamovacej služby (ako sa nakoniec potvrdilo nepravdivých) ho dokázalo dopozerať iba 4% používateľov, ktorí ho zapli.

Strašidelnú atmosféru sprevádza aj zimomriavky navádzajúci obrázok a ďalší klamlivý fakt, že práve 09:45 je čas, kedy ho väčšina sledovateľov vypla.

Untold fake horror film Netflix
Zdroj: TikTok / Mr. Movie

Autor tohto „kanadského žartíka“ sám napokon priznal, že si informácie o horore Untold iba vymyslel a film nebol natočený a rovnako sa nepripravuje ani jeho produkcia.

Za zhliadnutia čokoľvek, aj obyčajné klamstvo

Ako tomu už býva posledné roky zvykom, systém „čokoľvek pre zhliadnutia“ sa opäť potvrdil. Video uvádzajúce neexistujúci film dosiahlo za necelých 24 hodín vyše 2,3 milióna zhliadnutí, pričom sa nechal nachytať nejeden používateľ sociálnej siete.

Nakoniec nám ostáva iba sa priznať, že do určitej miery sme sa nechali nachytať aj my. Po nadšenom zhliadnutí videa sme si na Googli začali vyhľadávať informácie o filme Untold, no nič sme nenašli. Až následne sme zistili, že šlo iba o žart.

Nechali ste sa takto nachytať aj vy?

Prečítajte si tiež  Netflix zavádza novinku, ktorá poteší hlavne predplatiteľov základného členstva

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -