Pamätáte si na Black Mirror: Bandersnatch? Išlo o revolučný seriál na Netflixe, ktorého dej riadil priamo divák. Ako sa však zdá, nebolo to jediné zaujímavé interaktívne dielo. Platforma totiž chystá ďalšiu takúto novinku.

Reklama: Pokiaľ hľadáte Apple zariadenia za bezkonkurenčné ceny, vyskúšajte nášho partnera iSpot. E-shop ponúka aj zľavy, vďaka ktorým ušetríte stovky eur

Ako píše zahraničný portál Unilad, na Netflix by mal už čoskoro doraziť seriál s názvom Kaleidoscope, ktorý si budete môcť pozrieť 40 320 rôznymi spôsobmi. Pôjde o systém, aký nemá vo svete obdoby.

Samotný seriál sa bude týkať lúpeže a ponúkne osem samostatných epizód. Zaujímavé však bude to, že si ich budete môcť pozrieť v úplne ľubovoľnom poradí. Netflix sľubuje, že to absolútne nezmení zážitok zo sledovania.

Všetky epizódy Kaleidoscopu totiž budú schopné na seba nadväzovať, pričom platforma hovorí o „jedinečnom pohlcujúcom zážitku„.

Príbeh Kaleidoscope sa bude odohrávať v časovom horizonte 25 rokov a každá epizóda dostane názov podľa farby.

Netflix Kaleidoscope
Zdroj Netflix (Kaleidoscope)

Seriál sleduje prípravu a následky pokusu zlodejov dostať sa do „nerozbitného trezoru„.

„Majster zlodej a jeho tím sa pokúsia o epickú a komplikovanú lúpež v hodnote 7 miliárd dolárov – ale zrada, chamtivosť a ďalšie hrozby prekazia ich plány.“ – píše Netflix. 

Príbeh Kaleidoskopu sa odohráva počas 25 rokov (24 rokov pred lúpežou a 6 mesiacov po nej), pričom každá z epizód je pomenovaná podľa inej farby. Je to preto, aby sa vám medzi nimi ľahšie orientovalo.

Zatiaľ čo vy budete pozerať ako prvú epizódu „Žltá“, váš kamarát si môže pozrieť „Modrú“. Hoci teda budete sledovať ten istý seriál, každý sa bude pozerať na odlišné časové pásma lúpeže.

Eric Garcia, tvorca seriálu, dodáva: „Seriál sa bude odohrávať v niekoľkých sekvenciách: „Možnosť pohybovať sa a sledovať rôzne poradia vám dáva iný pohľad na postavy. V jednej epizóde sa objavia otázky, ktoré sú zodpovedané v inej epizóde. Rovnako tak budú v epizóde, ktorú sledujete, odpovede, o ktorých ani neviete, že sú odpoveďami na niečo, až kým si otázku nepozriete pri sledovaní inej epizódy.“

Seriál Kaleidoscope bude dostupný už čoskoro 

Ak sme vás už navnadili a máte chuť otvoriť si Netflix a pustiť si na ňom nový seriál Kaleidoscope, ešte musíte chvíľu vydržať. Platforma ho totiž zatiaľ nezverejnila, no jeho premiéru naplánovala na 1. januára 2023. Pôjde tak o pekný novoročný darček.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here