Od predstavenia Nothing Phone 1 prešiel už nejaký čas a používatelia si tento zaujímavý smartfón po väčšine chvália. Bodaj by nie, keď ho na Slovensku kúpite za super cenu Najnovšia aktualizácia prináša zaujímavú funkciu, ktorá poteší hlavne majiteľov jablkových slúchadiel AirPods.

Nový systémový update Nothing OS 1.1.7, prináša okrem iných vylepšení a opráv chýb aj podporu pre zobrazovanie percent batérie pripojených slúchadiel AirPods.

Prečítajte si tiež  Nothing Phone (1) je oficiálne predstavený. Pozrite sa ako vyzerá

Ak vlastníte telefón Nothing Phone 1, aktualizáciu môžete skontrolovať v Nastaveniach systému pod položkou Aktualizácie systému. Majte však na pamäti, že podpora zobrazovania úrovne nabitia batérie AirPods je stále experimentálnou funkciou, preto nemusí fungovať za všetkých okolností.

Napriek tomu je možné túto funkciu na aktualizovaných modeloch Nothing Phone 1 povoliť tak, že prejdete do sekcie Experimentálne funkcie v ponuke Nastavenia zariadenia. Následne sa vám na obrazovke zobrazí aktuálny stav nabitia puzdra aj samotných slúchadiel, podobne ako na iPhone.

Priesvitný Nothing Phone (1) zo zadnej strany
Zdroj: YouTube / Nothing

Podľa poznámok k vydaniu aktualizácia obsahuje aj novembrovú bezpečnostnú záplatu systému Android a ponúka presnejší stav batérie, lepšiu plynulosť operačného systému a zníženie zasekávania, lepšiu kvalitu zvuku pri nahrávaní videí a úpravu tepelného prahu na lepšie vyváženie výkonu a teploty.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here